22 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

The Jets kończą się opcje premium dla WR w ramach bezpłatnej agencji

The Jets kończą się opcje premium dla WR w ramach bezpłatnej agencji

FLORHAM PARK, NJ – Spojrzenie na to, co dzieje się wokół New York Jets:

1. Wymagany odbiorca: Teraz, gdy Aaron Rodgers ma nowy szczegół związany z bezpieczeństwem – mówimy o odnowionej linii ataku, a nie o Secret Service – uwaga przenosi się na skrzydłowy.

Kiedy Rodgers przybył 11 miesięcy temu, w skład jego personelu przyjmującego wchodzili Jarrett Wilson i Corey Davis, nowi/starzy przyjaciele Allen Lazard i Randall Cobb oraz nowicjusz Mecole Hardman – na papierze stanowili głęboką i zrównoważoną grupę.

To nigdy się nie sprawdziło. W drużynie pozostali tylko Wilson i Lazard, a Lazard, który w zeszłym sezonie siedział na ławce rezerwowych, może stąpać po kruchym lodzie. Rodgers, który w wielu wywiadach mówił, że musi dodać odbiornik, może zastanawiać się nad stanem swojej broni, ponieważ Jets nie zajęli się stanowiskiem w pierwszej fali wolnej agencji.

Możliwości szybko się kurczą, a na dyrektora generalnego Joe Douglasa wywierana jest rosnąca presja, aby zaoferował swoje usługi przyszłemu rozgrywającemu z Galerii Sław.

Według źródła Douglas, który w pewnym stopniu interesował się Jerrym Jeudym i Keenanem Allenem, zanim zostali sprzedani odpowiednio Cleveland Browns i Chicago Bears, nadal bada rynek handlu. Tee Higgins zwrócił się do drużyny Cincinnati Bengals z prośbą o wymianę, a gwiazda San Francisco 49ers, Brandon Aiyuk, ma podobno błądzące oczy, ale nie ma konkretnych dowodów sugerujących, że którykolwiek z nich jest dostępny.

Najbardziej logicznym planem dla szukającego handlu Douglasa jest podpisanie kontraktu z wolnym agentem za umiarkowaną cenę, a następnie zanurzenie się w głębokiej puli odbiorców w drafcie. Oceniający talenty uważają, że jakość utrzyma się aż do trzeciej rundy, kiedy Jets dokonają drugiego wyboru (zamienili swój wybór na rzecz Rodgersa).

READ  Dodgersi wkrótce ponownie podpiszą Clayton Kershaw

Jeśli chodzi o wolnych agentów, jest to przeciętna grupa, składająca się z blaknącej gwiazdy (Odell Beckham Jr.), gwiazdy po operacji więzadła krzyżowego przedniego (Mike Williams), stałego WR3 (Tyler Boyd) i kolejnego przyjaciela Rodgersa (Marquez Valdes- Kantówka). Według doniesień Williams przyjedzie w tym tygodniu. Zwróć także uwagę na Beckhama, którego był bliski podpisania kontraktu w zeszłym roku.

Davis, który złożył wniosek o przywrócenie na stanowisko po decyzji o pauzie w zeszłym sezonie, jest dostępny. Jets powitaliby go z powrotem, aby rywalizować o miejsce w składzie, ale wydaje się, że zbada rynek i woli zespół bliżej jego domu w Nashville w stanie Tennessee.

W tej chwili trzema najlepszymi odbiorcami Jets są Wilson oraz drugoroczni gracze Xavier Gipson i Jason Brownlee, z których dwaj ostatni zdobyli łącznie 26 punktów jako starterzy. Być może Rodgers wkrótce znajdzie się na szlaku kampanii – jako przyjmujący.

2. Efekt Tyrona: Dołączenie byłego lewego obrońcy Dallas Cowboys, Tyrone’a Smitha, daje trzy rzeczy: kończy początkową fazę przebudowy linii ataku; Pozwala Jetsom trzymać na straży Alijaha Verę-Tuckera; Komisja draftu otwiera się z dziesiątym wyborem.

Obecna piątka zawodników Jets, od lewej do prawej: Smith, John Simpson (za darmową agencję), Joe Tippman, Vera Tucker i Morgan Moses (za pośrednictwem handlu). Na papierze jest to znacznie lepszy wynik niż w zeszłym sezonie.

Przed wymianą Smitha większość ludzi w świecie pozorowanego draftu wolałaby, aby Jets wybierali odbiorcę o godzinie 10, ale teraz mogli wybrać skrzydłowego lub atakującego, na przykład Brock Powers z Gruzji. W idealnym świecie chcieliby wymienić na innego zawodnika z pierwszej setki. W tej chwili mają tylko dwa.

Dodanie Smitha i Mosesa nie przeszkodzi im w występowaniu w draftach – mają 33 lata i mają roczne kontrakty – ale z pewnością zmniejszają tę potrzebę.

3. Wszystko w: Posunięcie Smitha odzwierciedla poczucie pilności odczuwane w całej organizacji, którą właściciel Woody Johnson postawił w stan gotowości po kolejnym rozczarowującym sezonie. Smith to gracz szybki i ryzykowny.

Jeśli w jego grze pojawi się ośmiokrotny Pro Bowler, Jets będą mieli najlepszy lewy wślizg od czasów D'Brickashawa Fergusona dziesięć lat temu. Jeśli kontuzje nadal będą problemem (opuścił 37 meczów w ciągu ostatnich czterech sezonów) i zawodnik ulegnie „Czasowi ojca”, pojawią się porównania z porażkami Duane’a Browna i Ryana Clady’ego. Smith pozwolił sobie na dwa worki w swoim ostatnim meczu, przegranej Dallas w fazie play-off z Green Bay Packers. Może to był po prostu zły dzień w biurze.

READ  Kalen DeBoer został głównym trenerem drużyny piłkarskiej Alabamy

Finansowo Jets zabezpieczyli się motywacyjnym, rocznym kontraktem obejmującym gwarancje o wartości niecałe 7 milionów dolarów.

4. Pomnik Jeffersona: Kiedy Jets pozyskali defensywnych napastników Javona Kinlawa i Leke’a Votto, naturalnym założeniem było, że przeszli od Quintona Jeffersona. nie tak. Chcieli go z powrotem. Dwa źródła podały, że Jets mieli szansę spełnić roczną ofertę kontraktową o wartości 3,6 miliona dolarów, którą otrzymali od Browna, ale udzielenie odpowiedzi zajęło im zbyt dużo czasu. Zanim Jets odpowiedzieli, Jefferson zgodził się z Clevelandem. W wolnej agencji sprawy toczą się szybko.

5. Stare, ale fajne: Być może Jets na niektórych pozycjach stają się młodsi, ale nie w przypadku rozgrywającego.

Rodgers ma 40 lat. Nowo podpisany rezerwowy Tyrod Taylor na początku sezonu będzie miał 35 lat. Jets będą mieli najstarszą salę rozgrywającego w lidze. Według ESPN Stats & Information będą pierwszą drużyną, która w pierwszym tygodniu będzie miała dwóch rozgrywających w kategorii 35 i więcej od czasu meczu Atlanta Falcons w 2020 roku z Mattem Ryanem (35) i Mattem Schaubem (39). .

Stało się tak również w przypadku New Orleans Saints 2016 z Drew Breesem (37) i Luke'iem McCownem (35).

To nie pierwszy występ Taylora w roli młodego rozgrywającego. W 2019 roku wspierał Philipa Riversa (38) w Los Angeles Chargers.

6. Silny człowiek, ale…: Taylor pokazał w zeszłym sezonie, że nadal potrafi grać. W drużynie New York Giants zajął 19. miejsce z 41 rozgrywających pod względem oczekiwanych punktów dodanych/rozgrywkowych, na podstawie co najmniej 200 biegaczy. (Nawiasem mówiąc, Zach Wilson był 40.) Pytaniem dotyczącym Taylora jest jego wytrzymałość.

READ  Condoleezza Rice dołącza do nowej grupy właścicielskiej Broncos

W swojej 13-letniej karierze doznał złamań żeber i czterech udokumentowanych wstrząśnień mózgu, a także kontuzji ścięgna podkolanowego, nadgarstka i mięśnia czworogłowego uda. Teraz wspiera rozgrywającego po operacyjnie naprawionym ścięgnie Achillesa. Jets mają nadzieję, że dla odmiany bogowie kontuzji uśmiechną się do nich.

7. Na sprzedaż: Jeśli chodzi o Wilsona, jego mieszkanie w New Jersey zostało wystawione na sprzedaż około 10 dni temu, jak podaje „New York Post”. Jets próbują znaleźć dla niego nowy dom, ale rynek handlowy nie jest dla niego łaskawy.

8. Jeden dla zespołu: Przepracowując kontrakt i oszczędzając występ, środkowy obrońca C.J. Mosley zapewnił sobie miejsce w składzie w tym sezonie i zwiększył swoje szanse na powrót w 2025 roku. To było ważne dla lidera defensywy, który 19 czerwca skończy 32 lata. Gracz, który często mówił, że chce być w pobliżu, gdy Jets uciekną.

Jeśli chodzi o podstawową księgowość, obniżył pensję, zamieniając ostatni rok obowiązywania umowy wynoszący 17 milionów dolarów (niegwarantowany) na dwuletni kontrakt za 17,25 miliona dolarów (gwarantowane 13,25 miliona dolarów).

Osiągnięcie tego zajęło trochę czasu. Rozmowy przeciągały się aż do zeszłego tygodnia, kiedy były obrońca Jets, Demario Davis, zmienił umowę ze Saints – tę samą, którą Moseley zaakceptował dwa dni później. Umowa Davisa zapewniła praktyczne ramy.

Pierwotna umowa Mosleya (pięć lat, 85 milionów dolarów w 2019 r.) zawsze była dziwna dla linebackerów poza piłką. Jego nowa średnia roczna (8,625 mln dolarów) zajmuje 11. miejsce na swoim miejscu.

9. Herbata z liści trzciny cukrowej: Cornerback DJ Reed niedawno zmienił agentów, co wywołało spekulacje, że szuka przedłużenia kontraktu. Reed, jeden z najlepszych zawodników zespołu w ciągu ostatnich dwóch lat, w ostatnim roku obowiązywania kontraktu zarobi niegwarantowane 10,5 miliona dolarów.

10. Komunikacja: Pięciu z sześciu nowych zawodników dodanych przez Jets ma powiązania z Ravens i 49ers – byłymi organizacjami odpowiednio Douglasa i trenera Roberta Saleha. Znajomość ma wagę.