24 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

The Gates, pierwsze czarne mydło dzienne od 35 lat, emitowane w CBS

The Gates, pierwsze czarne mydło dzienne od 35 lat, emitowane w CBS

CBS się otwiera Portale.

Sieć streamingowa wspierana przez Paramount Global dostarczyła oficjalne zamówienie na serial bramy, Pierwszy od 35 lat czarny serial telewizyjny w ciągu dnia.

Sieć ogłosiła w poniedziałek, że serial opowiadający o życiu zamożnej czarnej rodziny w luksusowym, zamkniętym osiedlu zadebiutuje w styczniu 2025 roku. Dokładny przedział czasowy, data premiery i inne szczegóły zostaną ujawnione później.

Oficjalna premiera serialu następuje miesiąc po ogłoszeniu przez stację CBS, że współpracuje z NAACP w celu opracowania Portale, gdzie wiadomość odnosi się do okazania zaufania do tekstu. Michel Val-Jean, który wcześniej napisał ponad 2000 odcinków serialu Piękna i Bestia I Szpital publicznybędzie pełnił funkcję showrunnera i producenta wykonawczego obok Sheili Ducksworth, prezes projektu CBS Studios/NAACP, a także Leona Russella, Dereka Johnsona i Kimberly Dobriner.

Portale „Będzie to wszystko, co kochamy w dramatach dziennych, ze świeżą, świeżą perspektywą” – powiedział Ducksworth w marcu, kiedy po raz pierwszy ogłoszono prace nad projektem. „Ten serial ożywi tradycyjnie niedocenianą publiczność i może być przełomowym momentem w telewizji telewizyjnej dzięki wielowymiarowym postaciom, ekscytującym historiom i centralnej kulturze czarnej. Portale Będzie miał wpływową reprezentację, co jest jednym z głównych celów projektu. Jestem podekscytowany możliwością rozwijania tego projektu wraz z CBS i P&G, dwoma najdłużej działającymi i najbardziej pełnymi pasji mistrzami telewizji dziennej, a także NAACP, którego trwałe zaangażowanie na rzecz czarnych głosów i artystów jest potężne i inspirujące.

tak jak Reporter z Hollywood Jak informowaliśmy w zeszłym miesiącu, ostatni dzienny odcinek o tematyce czarnej pojawił się w 1989 roku w NBC Pokolenia, który jest również uważany za pierwszy od samego początku amerykański serial skupiający się na czarnej rodzinie. Fox również sobie to zasłużył imperium, Dramat Lee Danielsa i Danny’ego Stronga miał premierę w 2015 roku i przez niektórych był uważany za mydło emitowane w godzinach największej oglądalności.

READ  Indiana Jones 5 Box Office Crash ujawnia nowe zagrożenie dla nostalgicznych najeźdźców

Telenowele to gatunek wymierający. Na antenie pozostały tylko trzy dzienne opery mydlane: Młody i niespokojny, Odważny i piękny I Szpital publicznyz Dni naszego życia Kilka lat temu przeniosłem się z NBC do streamera Peacock. W 2011 roku ABC trafiło na pierwsze strony gazet po odwołaniu dwóch telenoweli, wszystkie moje dzieci I Jedno życie do przeżycia, Z Prospect Park próbuje ożywić oba w Internecie. Niedawno stacja CBS przedłużyła kontrakt z 51-latkiem Młody i niespokojny Na cztery dodatkowe sezony.

Portale Został opracowany przez CBS Studios i NAACP przy udziale P&G Studios – oddziału Procter & Gamble.