29 lutego, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

The Black Eyed Peas rozpalają ogień za noszenie tęczowych opasek na polskim wydarzeniu noworocznym

The Black Eyed Peas rozpalają ogień za noszenie tęczowych opasek na polskim wydarzeniu noworocznym

The Czarnooki groszek Sankcjonowana przez państwo polska telewizja była zaskoczona, gdy cała czwórka nosiła tęczowe opaski na ramieniu w ramach solidarności ze społecznością LGBTQ podczas noworocznego programu. Polska.

Komitetowi przewodniczył kanały TVP Spektakl „Noworoczne marzenia”.

Ich opaski rozgniewały członków rządzącej konserwatywnej partii Prawo i Sprawiedliwość (BIS), która forsuje politykę wymierzoną w osoby LGBTQ. TMZ.

Członek partii Marcin Warchol o nazwie Armbands „wstyd” Także: „To nie jest sylwester marzeń, tylko sylwester oporu”.

Gdzie jest miłość?”, odpowiedział raper Black Eyed Peas Will.I.M.

„Jedność, tolerancja, zrozumienie, wspólnota, szacunek, różnorodność i integracja… to jest miłość… ludzie są ludźmi i wszyscy powinniśmy praktykować szacunek i miłość oraz uczyć się od wszelkiego rodzaju ludzi na ziemi” – napisał na Twitterze.

Will.i.am podziękował swojej „super inspirującej” polskiej publiczności podczas wydarzenia.Bycie bardzo otwartym i otwartym umysłem” i wspieranie narodu ukraińskiego przeciwko rosyjskiej agresji.

Potem zapytał: „Gdzie jest miłość?” Poświęcił piosenkę. W intencji ofiar nienawiści w 2022 roku, w tym osób czarnoskórych oraz społeczności żydowskiej i LGBTQ.

„Społeczność żydowska, kochamy was… ludzie pochodzenia afrykańskiego na całym świecie, kochamy was” – powiedział. „Społeczność LGBTQ, kochamy cię” – powiedział w klipie wideo.

Po piosence wyjaśnił przesłanie grupy o miłości i tolerancji. Sprawdź to poniżej:

READ  Niemcy mają w tym roku rozmieścić system obrony powietrznej Patriot w Polsce i na Słowacji