22 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

The Bears mówią teraz, że zbudują stadion w Chicago, a nie na przedmieściach

The Bears mówią teraz, że zbudują stadion w Chicago, a nie na przedmieściach

The Bears ponownie zmienili plany dotyczące stadionu, twierdząc, że chcą pozostać w Chicago, zamiast przenosić się na przedmieścia.

Nowy plan zakłada, że ​​stadion miałby być finansowany przez podatników i stanowić własność publiczną, ale wkład Bears wynosiłby 2 miliardy dolarów.

„Chicago Bears są dumni, że mogą przekazać ponad 2 miliardy dolarów na budowę stadionu i ulepszenie otwartych przestrzeni, aby wszystkie rodziny, kibice i ogół społeczeństwa mogli cieszyć się w mieście Chicago” – stwierdził zespół w oświadczeniu. „Przyszły stadion drużyny Chicago Bears zapewni naszemu regionowi szansę na transformację – pobudzenie gospodarki, utworzenie miejsc pracy, ułatwienie ważnych wydarzeń i wygenerowanie wielomilionowych wpływów z podatków. Nie możemy się doczekać, aby udostępnić więcej informacji, gdy nasze plany zostaną sfinalizowane”.

The Bears zgodzili się wcześniej na zakup toru wyścigowego na przedmieściach Arlington Heights w Chicago w stanie Illinois i zbudowanie na nim stadionu. Kiedy jednak przewidywana wysokość podatku od nieruchomości dla tego stadionu okazała się znacznie wyższa, niż przewidywali Bears, zespół się sprzeciwił.

The Bears grali w Chicago przez prawie całą swoją historię franczyzy. Po założeniu firmy w Decatur w stanie Illinois w 1919 r., w 1921 r. przenieśli się do Wrigley Field i pozostali tam do 1971 r., kiedy to przenieśli się do Soldier Field. Od 2002 roku grają na stadionie Soldier Field z wyjątkiem 2002 roku, kiedy grali na Memorial Stadium w Champaign w stanie Illinois podczas renowacji Soldier Field.

READ  Detroit Lions draft Alabama CB Tyrion Arnold: Jak się wpasowuje, selekcja klas i informacje o zwiadach