29 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Termin międzynarodowej zbiórki zawodników na osobisty debiut w Polsce 20 listopada – Kalendarium

Deadline nawiązał współpracę z Polskim Instytutem Sztuki Filmowej, aby 20 listopada zaprezentować pierwszą hybrydową i wirtualną edycję Competitors International.

Wydarzenie, będące częścią popularnego serialu o konkursach Deadline w Los Angeles, Nowym Jorku i Londynie, zapewni członkom AMPAS, BAFTA i Guild przegląd wielu najlepszych filmów rywalizujących w tegorocznych Oscarach.

Odbędzie się 20 listopada jako hybrydowa wirtualna transmisja na żywo i wydarzenie fizyczne w Kinodece, części Pałacu Kultury i Nauki w stolicy Polski Warszawie.

Dziennikarze z naszych biur w USA i za granicą przybędą w Warszawie. Uczestnicy zostaną potwierdzeni blisko wydarzenia.

Zarejestruj się, aby wziąć udział w wydarzeniu, klikając Tutaj.

„Podczas mojej kadencji byłem podekscytowany ogromnym zainteresowaniem wydarzeniami naszych konkurentów w Los Angeles, Londynie i Nowym Jorku” – skomentował Stacy Farish, dyrektor generalny Deadline. „Ponieważ termin zwiększa zasięg międzynarodowy, internacjonalizacja konkurenta jest naturalnym przedłużeniem”.

Najnowsi konkurenci Deadline zaprezentowali panele na londyńskiej imprezie z udziałem George’a Clooneya, Julii Dukornov, Reese Ahmeda i wielu innych. Złap to Tutaj.

READ  Polskie Menlo Electric otrzymało 6,6 mln na międzynarodową ekspansję