3 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Teraz WhatsApp ma natywną aplikację w systemie Windows, która działa niezależnie

Teraz WhatsApp ma natywną aplikację w systemie Windows, która działa niezależnie

Nowa aplikacja WhatsApp dla Windows nie wymaga już łączenia telefonu w celu wysyłania, odbierania i synchronizowania wiadomości. że Aktualizacja na WhatsApp Ujawnia, że ​​zaktualizowana aplikacja dla systemu Windows jest poza wersją beta i jest dostępna dla Pobierz z Microsoft Store.

Wcześniej użytkownicy systemu Windows musieli pobrać internetową aplikację WhatsApp na komputer lub uzyskać dostęp do usługi przesyłania wiadomości ze swoich przeglądarek internetowych. Nowa aplikacja jest natywna dla systemu Windows, co, jak wyjaśnia WhatsApp, powinno sprawić, że aplikacja będzie szybsza i bardziej responsywna.

Przeprojektowany WhatsApp ma nieco czystszy interfejs w porównaniu z poprzednią wersją aplikacji, ale poza tym nie wygląda bardzo inaczej. Największą zmianą jest to, że nie musisz już utrzymywać połączenia telefonu z Internetem, aby synchronizować wiadomości między telefonem a aplikacją komputerową. WhatsApp twierdzi, że obecnie pracuje również nad natywną aplikacją dla systemu macOS.

Funkcja wielu urządzeń w WhatsApp Został całkowicie wydany i wyszedł z wersji beta. Pozwala to połączyć do czterech urządzeń z kontem WhatsApp bez konieczności korzystania z telefonu, a wszystko to przy zachowaniu pełnego szyfrowania.

w kwietniu, WABetaInformacja Znajdź zrzut ekranu Z wersji beta WhatsApp na Androida, która wskazuje, że platforma może być wkrótce Dodaj obsługę wielu urządzeń dla tabletów. W tej chwili WhatsApp pozwala tylko na łączenie komputerów z Twoim kontem, więc dodanie obsługi tabletów (lub być może dodatkowego telefonu) byłoby przydatne.

Korzystanie z powiązanych urządzeń pochodzi z Niektóre ograniczenia, Jednakże. Na przykład, jeśli używasz iPhone’a jako urządzenia podstawowego, nie możesz usuwać ani usuwać czatów. Oprócz przeglądania lokalizacji na żywo nie można również wysyłać wiadomości z podglądem linków z WhatsApp w Internecie, wysyłać wiadomości ani dzwonić do kogoś, kto korzysta z „bardzo starej wersji” WhatsApp.

READ  Praktyczne: skórka Pixel 6 dbranda zamienia coś w nic