24 lipca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Taylor Trammell umacnia zwycięstwo Mariners, zamiatając Serię A

Taylor Trammell umacnia zwycięstwo Mariners, zamiatając Serię A

Oakland – To wyglądało bardziej jak zespół Mariners, którego spodziewaliśmy się zobaczyć w tym roku.

Seattle odniosło czwarte z rzędu zwycięstwo w czwartkowe popołudnie, pokonując Athletics 5-3, kończąc drugą serię Mariners w tym sezonie.

Po tym, jak nietoperz wybuchł przez siedem rund w ostatnich czterech rundach w środę wieczorem, pozostała gorąca w finale serii w czwartek. Taylor Trammell trafił homera z przeciwnego pola w trzeciej rundzie, a sześć kolejnych pałkarzy dotarło do bazy z dwoma autami w czwartej, co zapoczątkowało rajd składający się z trzech przejazdów.

„To jak powiew świeżego powietrza” — powiedział Tramell o pierwszych rundach. „Naprawdę chcemy, aby nowicjusze odpoczęli w późniejszych rundach. To było dla nas ogromne.”

Tramell przegapił pierwszy miesiąc sezonu ze złamaną kością piszczelową prawej ręki, ale w zaledwie czterech meczach od powrotu strzelił już dwa kluczowe gole i pojechał w siedmiu przejazdach.

„Trammell wiele wnosi” — powiedział Scott Service, główny trener. „Największą rzeczą, którą przynosi, jest to, że dokonał pewnych poprawek w swoim zamachu. Ta piłka, którą uderzył dzisiaj, nie mógł tego zrobić rok temu ani w żadnym momencie w ciągu ostatnich kilku lat. To znaczy, [it’s so] Bez wysiłku, nie zamachał się mocno, po prostu próbował się połączyć i miał jakąś zdolność. Piłka po prostu odbija się od jego rakiety. Wielki sukces.”

Colten Wong, który walczył ze swoim nowym zespołem o rozpoczęcie roku, dostał zielone światło, trafiając dwubiegowy singiel w czwartej rundzie, co dało wynik 5-3. Dodał kolejny singiel w szóstym miejscu w swoim trzecim meczu z wieloma trafieniami w tym sezonie.

Mariners zakończyli mecz z siedmioma trafieniami, w tym trzema dodatkowymi trafieniami bazowymi i, co być może najbardziej imponujące, siedmioma spacerami w sezonie.

Trammell miał swoje trzecie RBI w meczu, kiedy w czwartej rundzie zremisował spacer z bazami i zremisował mecz na 3.

— Jest ogromny — powiedział. „Po prostu pozwól kijowi się poruszać”.

Po kilku niepewnych pierwszych inningach, George Kirby uspokoił się i zdobył swój piąty start z rzędu, pozwalając na trzy biegi w siedmiu inningach.

Kirby (3-2) sprawił, że Auckland było bezbramkowe po trzeciej.

„Trochę przeszkadzają ci te biegi” – przyznał Kirby. „Ale pod koniec dnia musisz po prostu nadal uderzać w obszar i atakować uderzających.… Powiedziałbym, że nie byłem najlepszy, ale wykonałem naprawdę dobrą robotę, wchodząc z chłopakami przez cały dzień z obciążnikiem ”.

Bullpen ponownie był imponujący, utrzymując prowadzenie w ostatnich dwóch klatkach i przedłużając bezbramkową passę do 16 biegów. Paul Sowold wykonał idealną dziewiątą pozycję za swoją dziewiątą obronę.

„Myślę, że rzucił piłkę naprawdę dobrze po pierwszym lub dwóch występach w sezonie” – powiedział Servis. „Ma niezły rytm, a zepsute przyłożenie piłki jest kluczowe dla Paula. Paul ma dużo pewności siebie. Paul uważa, że ​​jest jednym z najlepszych pomocników w lidze i tak jest. Kiedy jest zwolniony, trudno go uderzyć”.

Po wsadzeniu aż pięciu gier poniżej 0,500, Mariners prawie wyrównali swój rekord na 15-16, rozpoczynając w ten weekend w Seattle serię pojedynków z broniącym tytułu mistrza World Series Astrosem.

„Nie możemy się doczekać tej serii” – powiedział Trammell. „To będzie dla nas dobry test. Oczywiście wiemy coś o Houston. To dobry zespół. Wyjdziemy, zrobimy swoje, będziemy rywalizować każdego dnia i miejmy nadzieję, że wygramy”.