22 lutego, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Taylor Swift zaprasza rodzinę swoich zmarłych fanów na swój ostatni koncert w Brazylii

Taylor Swift zaprasza rodzinę swoich zmarłych fanów na swój ostatni koncert w BrazyliiCNN

Taylor Swift zaprosiła rodzinę Any Clary Benevides Machado, fanki, która zmarła przed występem „Eras Tour” w Rio de Janeiro w Brazylii, na jej ostatni koncert w kraju w niedzielę, jak potwierdziło CNN źródło bliskie piosenkarce.

A Zdjęcie rodziny Benevides Machado, Noszenie T-shirtów z jej zdjęciem i pozowanie ze Swift za kulisami robi furorę także w mediach społecznościowych wideo W niedzielę rodzina pojawi się wśród widzów swojego programu w Sao Paulo w Brazylii.

Źródło potwierdziło autentyczność zdjęcia i filmu CNN.

Benevides Machado (23 l.) zmarła na krótko przed koncertem Swift w Rio 17 listopada, gdy w regionie panowała rekordowa fala upałów, która również spowodowała, że ​​Swift przełożyła jeden ze swoich występów w Brazylii.

Piosenkarka opłakiwała wówczas swoją śmierć.

„Nie wierzę, że piszę te słowa, ale ze złamanym sercem muszę przyznać, że dziś wieczorem przed moim występem straciliśmy fana” – napisała Swift w oświadczeniu, które udostępniła w swoich relacjach na Instagramie. „Nie potrafię nawet wyrazić, jak mi smutno z tego powodu. Mam bardzo niewiele informacji poza tym, że była taka piękna i taka młoda.

Benevides Machado Według doniesień, upadł na boisku Zmarł później.

„Nie będę mogła o tym rozmawiać ze sceny, bo robi mi się smutno, kiedy próbuję o tym rozmawiać” – powiedziała Swift. „Chcę teraz powiedzieć, że głęboko odczuwam tę stratę i moje złamane serce łączy się z jej rodziną i przyjaciółmi. To ostatnia rzecz, o której myślałem, że się stanie, kiedy zdecydowaliśmy się wyruszyć w trasę do Brazylii.

Trasa „Eras Tour” Swift zostanie wznowiona w Japonii w lutym i potrwa do grudnia 2024 r. Film z koncertu opowiadający o trasie pobił rekord kasowy.