16 lipca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Premiera „Wyzwania” przyciąga niesamowitą oglądalność w USA – ostateczny termin

Premiera „Wyzwania” przyciąga niesamowitą oglądalność w USA – ostateczny termin

Ekskluzywny: Gra w kałamarnice: wyzwanie Wzbudziło to zainteresowanie sporej części widzów.

22 listopada miała swoją premierę spin-off popularnego serialu Netfliksa, który pozwolił uczestnikom zanurzyć się w świecie koreańskiego filmu. Według Samba TV w ciągu pierwszych pięciu dni pierwszy odcinek obejrzało około 1,1 miliona amerykańskich gospodarstw domowych.

Firma technologiczna zauważa, że ​​oglądalność była dość zróżnicowana – gospodarstwa domowe rasy czarnej przeindeksowały o 20%, a gospodarstwa latynoskie – o 16%.

W porównaniu z innymi reality show Netflixa oznacza to… Gra w kałamarnice: wyzwanie Może to być zwycięzca dla Netflix, pomimo wyzwań prawnych, przed którymi stoi teraz streamer. Według tego, co podała Samba TV. Koło Premiera piątego sezonu zdołała zabawić jedynie 264 000 amerykańskich gospodarstw domowych w tym samym pięciodniowym okresie Fizyczne: 100 Zebrano około 396 tys.

Nie oddaje to całej historii oglądania, choć daje całkiem dobry obraz tego, jak serial radził sobie do tej pory. Samba TV nie mierzy urządzeń mobilnych, jednak jej próba obejmuje panel 3 milionów odbiorników telewizji naziemnej, ważonych według amerykańskiego spisu ludności. Z kolei panel Samba TV jest około 100 razy większy niż powierzchnia gospodarstwa domowego Nielsena wynosząca 45 000 osób.

„Jest wzorowany na bardzo popularnej południowokoreańskiej piosence Gra w kałamarnicenowy serial reality Gra w kałamarnice: wyzwanie Już w pierwszych dniach od premiery w serwisie Netflix cieszył się ogromną oglądalnością. Szeroka publiczność na całym świecie prawdopodobnie pomogła serialowi w jego sukcesie. Różnorodni widzowie pomogli także w rozprzestrzenieniu serialu do 1,1 miliona gospodarstw domowych w ciągu pierwszych pięciu dni, przy czym wskaźnik gospodarstw domowych rasy czarnej i latynoskiej był dwucyfrowy w porównaniu z przeciętnym amerykańskim gospodarstwem domowym” – powiedział Cole Strain, wiceprezes i dyrektor ds. badań i rozwoju w Samba TV. oświadczenie.