22 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Taylor Swift wystąpiła ze łzami w oczach w hołdzie dla Any Clary Benevides

Taylor Swift wystąpiła ze łzami w oczach w hołdzie dla Any Clary Benevides

Taylor Swift złożyła emocjonalny hołd zmarłej fance Anie Clarie Benevides podczas jej koncertu w Rio de Janeiro w niedzielny wieczór.

23-letnia Benevides zmarła w piątek po zawale serca podczas premiery Swifta w Rio de Janeiro.

Wracając na scenę po raz pierwszy od śmierci Benevides, Swift zaszczyciła fana wykonaniem utworu „Bigger Than the Whole Sky”. Swift była wyraźnie wzruszona podczas występu, walcząc ze łzami i prawie się zakrztusiła, śpiewając tekst: „Czy zajęło ci to trochę sił, bo się nie modliłem?”

Według doniesień Benevides przebywała na stadionie olimpijskim Nilton Santos od ponad ośmiu godzin, kiedy zaczęła źle się czuć. W piątek w Rio de Janeiro temperatura osiągnęła 90 stopni, a na teren obiektu nie można było wnosić butelek z wodą.

W oświadczeniu w sprawie śmierci Benevides opublikowanym w mediach społecznościowych Swift napisała: „Nie mogę uwierzyć, że piszę te słowa, ale ze złamanym sercem muszę przyznać, że dziś wieczorem przed moim występem straciliśmy fana”.

„Nawet nie potrafię wyrazić, jak bardzo mi przykro z tego powodu” – kontynuowała. „Mam bardzo niewiele informacji poza tym, że była bardzo piękna i bardzo młoda”.

Swift dodała, że ​​nie będzie rozmawiać o śmierci Benevides podczas swoich występów, bo jest mi zbyt smutno, żeby w ogóle próbować o tym rozmawiać. Chcę teraz powiedzieć, że głęboko odczuwam tę stratę i całym sercem kieruję się do jej rodziny i przyjaciół. To ostatnia rzecz, o której myślałem, że się wydarzy, kiedy zdecydowaliśmy się wyruszyć w trasę do Brazylii.

Ze względu na ekstremalne temperatury w Rio de Janeiro Swift przełożyła koncert, który miał odbyć się z soboty na poniedziałek.