3 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Taylor Swift kibicuje Travisowi Kelce’owi na meczu Chiefs (ponownie)

Taylor Swift kibicuje Travisowi Kelce’owi na meczu Chiefs (ponownie)CNN

Taylor Swift była wyraźnie gotowa na więcej futbolu w niedzielę, podobnie jak Deadpool, Wolverine i Ant-Man.

Więcej o gwiazdach Marvela za chwilę.

Zgodnie z oczekiwaniami/oczekiwaniami Swift był w niedzielny wieczór wśród fanów na stadionie MetLife w New Jersey, aby kibicować Travisowi Kelce’owi i drużynie Kansas City Chiefs podczas ich wyjazdowego meczu przeciwko New York Jets.

Swift, która niedawno została przedstawiona Kelce i pobudziła kreatywność marketerów marki na całym świecie, została pokazana w NBC około 30 minut przed meczem wraz z Blake Lively, mężem Lively Ryanem Reynoldsem (znanym z Deadpool) i Sophie Turner.

Inne gwiazdy występujące w grze to reżyser „Free Guy” Shawn Levy, a także Reynolds, Hugh Jackman (Wolverine z filmów „X-Men”) i Paul Rudd („Ant-Man”), a także dla tych, którzy desperacko tęsknią Niedzielny „Kalifat”, aktor Jeremy Strong.

W zeszłym tygodniu Swift była na stadionie Arrowhead w Kansas City, siedząc obok matki Kelseya, Donny, i obserwowała, jak Chiefs wygrywają 41-10 z Chicago Bears. Po meczu piosenkarz „Cruel Summer” opuszczał kort wraz z Kelseyem.

Według internetowej platformy handlowej TickPick, oczekiwanie, że 12-krotny zdobywca nagrody Grammy pojawi się ponownie na weekendowym meczu, spowodowało wzrost cen biletów o ponad 40%.

Zainteresowanie Swifta NFL okazało się sukcesem z wielu powodów. Jak poinformował wcześniej CNN serwis Fanatics, sprzedaż koszul Kelseya odnotowała w poniedziałek „prawie 400% wzrost sprzedaży”.

Nawet oglądalność telewizji wzrosła. Według danych mecz, który odbył się w ostatni weekend, był „najwyższy wśród kobiet w różnych grupach wiekowych”. różnorodny.

Końcowy wynik to Chiefs 23-20 nad Jets.

Dzięki Swiftowi na widowni wszyscy wygrali.

READ  Matthew Broderick o złapaniu COVID-19 po tym, jak był „zbyt ostrożny” — The Hollywood Reporter