22 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Taylor Lautner rzadko komentuje „zmarłą” byłą żonę Taylora Swifta

Taylor Lautner rzadko komentuje „zmarłą” byłą żonę Taylora SwiftaCNN

To prawdziwa anegdota Taylora, ponieważ żona aktora Taylora Lautnera, Taylor Doom, miała nas wszystkich swoją reakcją na wylanie na niego herbaty. Ten niesławny moment z gali MTV VMA Taylor Swift i Kanye Westa.

w filmie z Ich podcast „The Squeeze” Opublikowano śr na TikToku, Dom Lautner zapytał: „Gdybyś mógł cofnąć się do jednego momentu w swoim życiu, co by to było i co byś sobie powiedział?”

„Prawdopodobnie podczas gali VMA 2009, kiedy wręczałem nagrodę Taylorowi i nie byłem świadomy, że sprawa z Kanye nie była skeczem”, powiedział, powodując, że Dome dosłownie westchnął i powiedział: „Mam wyrzuty sumienia”.

West, teraz przechodzący przez „Ye”, pojawił się na scenie i przerwał przemówienie Swifta, mówiąc: „Imma pozwala ci dokończyć, ale Beyoncé ma jeden z najlepszych teledysków wszechczasów!”

Dom zauważył, że Lautner i Swift, którzy spotykali się krótko w 2009 roku, właśnie upublicznili swój ówczesny związek.

Lautner wyjaśnił, że wręczył nagrodę Swift i „cofnął się o pięć kroków i był pięć stóp za nią”, kiedy West wskoczył na scenę, gdy przemawiała.

„Ledwo go słyszę”, powiedział Lautner. „Zakładam, że to wszystko było przećwiczonym skeczem, więc dlaczego Kanye West miałby wskakiwać na scenę, by przerwać Taylor Swift? To po prostu nie miało sensu”.

Lautner powiedział, że dopiero gdy Swift się odwrócił i zobaczył jej twarz, zdał sobie sprawę, że to nie było zaplanowane.

w 2016 r., Lautner potwierdził, że był inspiracją dla piosenki Swifta z 2010 roku „Back to December”. On i Dom pobrali się w zeszłym roku.

READ  Ashton Kutcher i Mila Kunis Run Inn z Leo DiCaprio na lotnisku Fancy