30 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Tam praca przyjeżdża do Polski | EurobuildCEE

Savills wprowadził polską wersję swojej strony internetowej Workthere

Platforma została stworzona w Wielkiej Brytanii w 2017 roku w odpowiedzi na szybki rozwój elastycznych miejsc pracy i biur serwisowych, a teraz została wydana globalnie z lokalnymi wersjami dla Irlandii, Francji, Hiszpanii, Niemiec, Holandii, USA, Singapuru i Indii. I Wietnam. Polska jest jedenastym krajem, który dołączył do tej listy. Za projekt został powołany dyrektor przedstawiciela najemcy Jaroslav Bilch. Jest wspierany przez Alexandra Barlicka, konsultanta ds. pracy, a strona zawiera listę ponad 100 lokalizacji w całym kraju.

W dniu uruchomienia obejmuje około 80 proc. rynku i największych dostawców elastycznych biur w Polsce. Workther to nie tylko strona internetowa z ofertami, na której można kupić dedykowaną przestrzeń, ale profesjonalna i przyjazna dla użytkownika baza danych aktywów, poparta naszymi poradami. Od ponad 20 lat śledzę rynek elastycznych powierzchni biurowych w Polsce, aktywnie uczestnicząc w jego rozwoju i cieszę się, że mogę przedstawić narzędzie, którego na naszym rynku jeszcze nie było.
Jarosław Bilch

READ  Commerzbank spodziewa się obciążenia zarobkami w Polsce