1 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Sukces londyńskiej sztuki „My Son's A Queer” odwołuje zbliżające się przedstawienie na Broadwayu

Sukces londyńskiej sztuki „My Son's A Queer” odwołuje zbliżające się przedstawienie na Broadwayu

Mój syn jest zrzędliwy (ale co możesz zrobić?)Uznana sztuka dramaturga i performera Roba Madge’a na West Endzie odwołała nadchodzącą premierę na Broadwayu.

Producenci twierdzą, że produkcja zostanie wystawiona na Broadwayu w przyszłym sezonie, a nie tej (bardzo pracowitej) wiosny, jak wcześniej zapowiadano. Teatr i daty zostaną podane w późniejszym terminie.

Nie podano powodu przełożenia. Wszystkie zakupione bilety zostaną zwrócone.

Jednoosobowa produkcja miała rozpocząć się 16 tygodni od premiery w Lyceum Theatre na Broadwayu od 27 lutego, a premiera zaplanowano na 12 marca.

Obecnie zaplanowano premiery co najmniej 18 przedstawień na Broadwayu, zanim bieżący sezon teatralny zakończy się obydwoma premierami. Matka gra I Wielki Gatsby 25 kwietnia. Prawie wszystkie pokazy odbywają się w tygodniach od połowy marca do końca kwietnia.

„My Son's a Queer”, który odniósł ogromny sukces wśród krytyków i publiczności, kiedy był wyświetlany na festiwalu Fringe w Edynburgu i na londyńskim West Endzie, został opisany przez producentów jako „przezabawna, przejmująca i zaraźliwie zachwycająca jednoosobowa sztuka, która śledzi rodzinną podróż odkrywającą To”. Miłość ich syna do wszystkiego, co związane z Disneyem, teatrem i ich tożsamością jako osoby homoseksualnej.

Program został wyprodukowany przez Toma Smedesa i Heather Shields. Komedia miała wyreżyserować Luke Sheppard (&Julia) oraz specjalne piosenki Pippy Cleary (Wielki brytyjski musical (musical Bake Off).

W zeszłym miesiącu producenci ogłosili, że produkcja wprowadzi program cyfrowej loterii, dzięki której tanie bilety będą bardziej dostępne dla osób, które muszą jechać do Nowego Jorku, aby wziąć w nich udział.

Mój syn jest zrzędliwy (ale co możesz zrobić?) Wyprodukowany przez Toma Smedesa, Heather Shields i Petera Sterna, zaaranżowany przez Billa Kenwrighta i Paula Taylora Millsa.

Ta wiadomość pojawia się w momencie, gdy Broadway przygotowuje się do bardzo pracowitego sezonu wiosennego, po kolejnym szokującym wydarzeniu z ostatniej chwili: we wtorek Roundabout Theatre Company ogłosiło, że Tyne Daly, gwiazda długo oczekiwanej wznowienia sztuki Patricka Shanleya John Doubt: Like, doznał nagłego wypadku medycznego i wycofał się z produkcji, która jest już w przedsprzedaży. Zastąpiła ją Amy Ryan, która w ograniczonym występie wystąpi u boku Lieva Schreibera.

READ  Idris Elba odpowiada na krytykę po tym, jak nie nazwał się czarnym aktorem

Dokładny charakter stanu zdrowia Daly nie został ujawniony, ale producenci twierdzą, że oczekuje się, że Daly w pełni wyzdrowieje.