3 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Stosy do druku 3D |  Hackaday

Stosy do druku 3D | Hackaday

Istnieje duża różnica pomiędzy zbudowaniem jednej rzeczy a zbudowaniem, powiedzmy, 100 takich samych przedmiotów. Nic więc dziwnego, że wielkonakładowe drukowanie 3D różni się od drukowania jednego obiektu na raz. Oczywiście wypełnienie palety projektów nie jest nowym pomysłem. Ale [Keep Making] Chce Cię do tego zachęcić Myśl w trzech wymiarach Wypełnij także objętość kompilacji na osi Z.

Po wypełnieniu osi X i Y łatwo jest zobaczyć, w jaki sposób części są oddzielone. Jednak w przypadku drukowania piętrowego należy oddzielić części od różnych warstw. Każda część ma pojedynczą szczelinę warstwową, a górne powierzchnie są prasowane dla lepszego wykończenia. Czasami wydruki mogą się przyklejać, a film pokazuje, jak za pomocą śruby usunąć oporne wydruki. Dzięki tej technice jedna strona nie jest tak ładnie wykończona jak druga, ale nie jest zła, a w przypadku wielu zastosowań i tak nie przejmuje się to tak bardzo.

Zanim będziesz zbyt podekscytowany własnymi projektami, możesz spróbować Prosty plik testowy I połącz się z ustawieniami drukowania. Oczywiście, jeśli potrzebujesz tylko dwóch lub trzech kopii czegoś małego, łatwiej jest je przenosić i powielać na powierzchni projektu. Jeśli jednak chcesz zmaksymalizować przepustowość lub utworzyć wiele kopii dużych obiektów, może to być rozwiązanie dla Ciebie.

Brzmi jak interesująca technologia, która nie wymaga robienia niczego dziwnego, na przykład wodoodporności drukarki. nieskrępowany.


READ  Gurman: Nowe MacBooki zostaną ogłoszone na WWDC w czerwcu