24 lutego, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Miliarder Powerball Edwin Castro nie wycofa się z pozwu

Miliarder Powerball Edwin Castro nie wycofa się z pozwu

Aktualności

Ekskluzywny

Zwycięzca miliardera Powerball Edwin Castro wierzy, że boskie przewodnictwo doprowadziło go do wygrania największej wygranej w historii loterii, co jest jednym z powodów, dla których nie ustąpił, gdy zarzucano mu, że tak naprawdę nie kupił losu.

„Bóg to dał [the win] Ponieważ wiedział [Castro] „Będzie dzięki temu dobrym gospodarzem i wykorzysta go, aby pomagać innym” – podało źródło The Post.

Osoba mająca dostęp do informacji poufnych dodała, że ​​31-letni Castro zachował spokój, gdy dowiedział się, że został pozwany w związku z zarzutami, że zwycięski los na Powerball został w jakiś sposób zakupiony przez innego mężczyznę o nazwisku Jose Rivera.

„Może dać im każdą kwotę, jaką otrzymają [the lawsuit] Źródło podało: „Odeszli, ale tego właśnie chcą”.

„Ale jeśli to zrobisz, będziesz otwarty dla każdego, kto przyjdzie do ciebie z wyciągniętymi rękami”.

Castro wygrał rekordową wygraną w wysokości 2,04 miliarda dolarów w listopadzie zeszłego roku po zakupie losu w Go Service Center w Altadena w Kalifornii. 31-latek zdecydował się przyjąć łączną kwotę 997,6 mln dolarów.

Komisja ds. loterii stanu Kalifornia twierdzi, że uzyskała film przedstawiający proces zakupu losu w sklepie, ale nie udostępniła go publicznie.

Zwycięzca Powerball Edwin Castro zostaje sfotografowany podczas spotkania z pośrednikiem w handlu nieruchomościami w Los Angeles, 5 grudnia 2023 r. Amerykańskie słońce/mega
Zwycięzca Powerball Edwin Castro kupił los wygrywający 2,04 miliarda dolarów w Joe's Service Center w Altadena w Kalifornii. Właściciel firmy Joe Shaheed trzyma czek przed swoim sklepem, 8 listopada 2022 r. AP
Jose Rivera pozwał Edwina Castro i jego byłego właściciela Reggie Romero, twierdząc, że to oni kupili zwycięski los Lotto. Rivera został oskarżony o złożenie fałszywego raportu o przestępstwie. Amerykańskie słońce/mega

Rzeczniczka California Lottery, Carolyn Baker, powiedziała The Post, że nie może komentować nagrania wideo ze względu na toczący się pozew Rivery, ale stwierdziła, że ​​są „całkiem pewni”, że Castro był „prawowitym zwycięzcą”.

Rivera twierdził, że to on kupił zwycięski bilet w Joe's Service Center, a następnie rzekomo ukradł go były właściciel posiadłości, Urachi „Reggie” Romero.

Źródła The Post podają, że Castro nie ma kontaktu z żadnym z mężczyzn.

READ  Mówi się, że wideo pokazuje panele wyświetlacza iPhone'a z serii 15

Policja w Pasadenie oskarżyła Riverę o złożenie fałszywego raportu policyjnego, O sprawie poinformowało „The Sun” na początku tego miesiąca.

Zwycięzca Powerball Edwin Castro był skautem orłów. Źródła podają, że Castro ma „silną wiarę” i czyta Biblię.

W międzyczasie ostatnia prawniczka Rivery, Estela Ricida, pojawiła się w sądzie w Alhambrze i powiedziała sędziemu, że powinna zrezygnować ze względu na „nie dający się pogodzić zerwanie relacji prawnik-klient” oraz inne „względy etyczne” – wynika z dokumentów sądowych sprawdzonych przez kancelarię Rivery. . . Poczta.

Castro, który studiował architekturę na Uniwersytecie Woodbury w Burbank w Kalifornii, „nadal się modli, czyta Biblię” i planuje przekazać datki różnym organizacjom charytatywnym, ponieważ jest zdeterminowany, by swoim majątkiem zrobić coś dobrego – podało źródło.

Zaledwie kilka tygodni przed ogłoszeniem przez władze Lotto swojej tożsamości, zgodnie z wymogami kalifornijskiego prawa, Castro zaprosił grupę bliskich przyjaciół na wycieczkę na Fidżi, gdzie zrelaksowali się i bawili w ekskluzywnym barze Cloud 9, znanym miejscowym jako „Floating Paradise Fidżi”.

Drugi od lewej, zwycięzca Powerball, miliarder Edwin Castro zaprasza swoich przyjaciół na styczniowe wakacje na Fidżi.
Zwycięzca Powerball Edwin Castro pije wodę kokosową podczas swoich ekskluzywnych wakacji na Fidżi.

Hojność i filantropia Castro nie zaskakują jego przyjaciół. 31-latek jest znany w swojej okolicy jako student-sportowiec, który spędził dużo czasu służąc społeczności jako harcerz orłów.

Przyjaciel, który dorastał z Castro, powiedział The Post, że 31-latek „zawsze był dobrym dzieckiem, miał dobre oceny i zawsze wykonywał prace społeczne. Nie da się osiągnąć poziomu Eagle Scouts, nie wydając dużo pieniędzy godzin pomagania.” społeczeństwo.

Załaduj więcej…
https://nypost.com/2023/12/24/news/powerball-billionaire-edwin-castro-wont-back-down-in-lawsuit/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj adres URL udostępniania