22 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Storm Reed zdobywa swoją pierwszą nagrodę Emmy za rolę w serialu HBO The Last of Us – Deadline

Storm Reed zdobywa swoją pierwszą nagrodę Emmy za rolę w serialu HBO The Last of Us – Deadline

Storm Reed została nową zdobywczynią nagrody Emmy po dzisiejszym wielkim zwycięstwie w kategorii Najlepsza aktorka gościnna w serialu dramatycznym za pracę nad serialem HBO. Ostatni z nas. 20-latek wcielił się w Rileya Appela u boku gwiazd Pedro Pascala i Belli Ramsay.

„Tak naprawdę nie wiedziałam, w co się pakuję, zgłaszając się do roli Riley Ostatni z nas. „Wiedziałem, że to będzie wyjątkowe, ale nie wiedziałem, że aż tak wyjątkowe” – powiedział Reed mediom za kulisami gali Creative Arts Emmy Awards w sobotni wieczór.

„Jestem bardzo wdzięczna za ten program, ponieważ pozwolił mi na nowo zakochać się w opowiadaniu historii” – kontynuowała. „To nie tak, że straciłam miłość do opowiadania historii, ale myślę, że to moja rola w tym Ostatni z nas To naprawdę umocniło moją miłość i pasję do opowiadania znaczących historii i bycia reprezentacją młodych kobiet, młodych czarnych kobiet, młodych kobiet i queerowych czarnych kobiet. Jestem wdzięczny za Bellę, Craiga [Mazin] I cały zespół tworzący przedstawienie. Oglądanie tego było absolutnie wyjątkowe i zawsze powtarzam, że byłbym wielkim fanem tego serialu, nawet gdybym nie był jego częścią.

Ostatni z nas Pierwszą noc ceremonii wręczenia nagród opuszcza w sumie 8 złotymi posągami, większość z nich nocą. Oprócz roli gościnnej w serialu dramatycznym dla Reeda Nick Offerman zdobył tytuł gościnnego aktora w serialu dramatycznym, a serial zdobył także nagrodę Emmy za wybitną charakteryzację protetyczną, efekty wizualne, projekt tytułu głównego, montaż dźwięku, miksowanie dźwięku i edycję zdjęć .

READ  HBO Max Series The Penguin Obsada Michael Zegen (ekskluzywny) - Variety Pack