24 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Gwiazda „Boardwalk Empire”, Michael Stuhlbarg, został brutalnie uderzony w kark przez bezdomnego niosącego kamienie w pobliżu Central Parku.

Gwiazda „Boardwalk Empire”, Michael Stuhlbarg, został brutalnie uderzony w kark przez bezdomnego niosącego kamienie w pobliżu Central Parku.

  • Do 55-letniego Stuhlbarga podszedł bezdomny, pozornie przypadkowy, w niedzielny wieczór na Upper East Side – poinformowała DailyMail.com nowojorska policja.
  • Aktor szedł w pobliżu East 90th Street i East Drive około 19:45, kiedy 27-letni Xavier Israel uderzył go kamieniem w kark.
  • Policja potwierdziła, że ​​Izrael jest bezdomny i został wcześniej aresztowany za dwa napaści i rabunek w styczniu 2022 r

Gwiazda „Boardwalk Empire”, Michael Stuhlbarg, został zaatakowany przez bezdomnego niosącego kamienie w pobliżu Central Parku w Nowym Jorku.

Policja powiedziała DailyMail.com, że w niedzielny wieczór napastnik podszedł do 55-letniego Stuhlbarga, najwyraźniej przypadkowo w ekskluzywnej dzielnicy Upper East Side.

Szedł w pobliżu East 90 i East Drive około 19:45, kiedy 27-letni Xavier Israel rzucił w jego głowę kamieniem, uderzając go w kark.

Stuhlbarg odniósł „lekkie obrażenia” i gonił Izrael do rosyjskiego konsulatu przy East 91st Street, gdzie został aresztowany przez policję stacjonującą na zewnątrz.

Do Stuhlbarga, lat 55, podszedł bezdomny, pozornie przypadkowy, w niedzielny wieczór na Upper East Side.
Aktor szedł w pobliżu East 90th i East Drive około 19:45, kiedy 27-letni Xavier Israel uderzył go kamieniem w kark. (Na zdjęciu: izraelskie zdjęcie z ostatniej nocy)
Na zdjęciu: Hope Davis jako Gina Baxter i Michael Stuhlbarg jako Jimmy Baxter na Waszą cześć

Departament policji Nowego Jorku powiedział, że aktorowi udzielono na miejscu pomocy medycznej, jednak odmówił on leczenia. Izrael, który jest bezdomny, został aresztowany i oskarżony o napaść.

Policja potwierdziła, że ​​był on wcześniej aresztowany za dwa brutalne napaści i rabunek w styczniu 2022 r.

W jednym z incydentów w tym miesiącu powalił 59-letniego mężczyznę na ziemię i okradł go, gdy ten próbował zaoferować mu płaszcz w ujemnych temperaturach.

Izrael został także aresztowany za napaść na inną osobę, która zaoferowała pomoc – tym razem na 49-letnią kobietę – oraz za rzekome pobicie dwóch 18-latków w Central Parku.

Policjanci powiedzieli DailyMail.com, że wszystkie ataki miały miejsce w styczniu 2022 r., a Izrael nie był karany ani wcześniej, ani później.

Na zdjęciu: Xavier Israel został ukarany za poprzedni napad na Manhattanie w styczniu 2022 r
Izrael użył maski antykoronawirusowej, aby ukryć swoją tożsamość, gdy pojawił się w sądzie w związku ze styczniowymi atakami
Na zdjęciu: Izrael został postawiony przed sądem karnym na Manhattanie pod zarzutem napaści i rabunku za rzekome pobicie i wprowadzenie w błąd dobrego Samarytanina, który próbował dać mu płaszcz w styczniu 2022 r.
Materiał CCTV przedstawiający Izrael bijący mężczyznę, który zaoferował mu swój płaszcz podczas mrozów w styczniu 2022 r

Pierwszy incydent, podczas którego Izrael zaatakował mężczyznę, który zaoferował mu płaszcz, został uchwycony na nagraniu z kamery monitoringu.

Na nagraniu widać ofiarę próbującą pomóc Izraelowi, która leżała na chodniku przy 476 Fifth Avenue około godziny 20:00 w bardzo zimny wieczór.

READ  Prezes SAG-AFTRA, Fran Drescher, dołącza do WGA Picket Lines – Deadline

Ofiara delikatnie zakłada Izraelowi kurtkę, którą miała na sobie, po czym bezdomny wstaje i popycha go na ziemię.

Izrael wyjął portfel mężczyzny z tylnej kieszeni spodni, gdy ten leżał na ziemi, zanim uciekł z miejsca zdarzenia.

Ofiara próbuje odzyskać swój portfel, zanim Izrael uderza go pięścią i powala na ziemię.

Kiedy niedługo później Izrael został aresztowany na West 41st Street i Fifth Avenue, funkcjonariusze znaleźli w jego spodniach około 1500 dolarów w gotówce.

Na zdjęciu: David Gordon Green (po lewej) jako Brad i Michael Stuhlbarg (po prawej) jako Jake w filmie Kości i wszystko
Na zdjęciu: Stuhlbarg pozuje do zdjęcia promującego film „Shirley” w Music Lodge podczas festiwalu filmowego w Sundance, w niedzielę, 26 stycznia 2020 r., w Park City w stanie Utah.
Stuhlbarg został zaatakowany w ekskluzywnej dzielnicy po wschodniej stronie Central Parku w Nowym Jorku

Najnowsza ofiara Izraela, Stuhlbarg, zyskała sławę rolą profesora college’u z problemami Larry’ego Gopnika w czarnej komedii „Poważny człowiek” z 2009 roku.

Od tego czasu urodzony w Kalifornii aktor wcielił się w George'a Yeamana w Lincolnie, Lou Wassermana w Hitchcocku i Andy'ego Hertzfelda w Steve Jobs.

Najbardziej znany jest z roli Arnolda Rothsteina w serialu HBO Boardwalk Empire.

Stuhlbarg został uhonorowany licznymi nagrodami, w tym dwiema nagrodami Screen Actors Guild Awards, a także nominacjami do dwóch nagród Primetime Emmy, nagrody Tony i Złotego Globu.