1 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Stephen A. uważa, że ​​49ers nie pokonają Lions bez Deebo Samuela.  Smith – obszar NBC Sports Bay i Kalifornia

Stephen A. uważa, że ​​49ers nie pokonają Lions bez Deebo Samuela. Smith – obszar NBC Sports Bay i Kalifornia

Nawet bez gwiazdorskiego skrzydłowego Deebo Samuela, 49ers przetrwali i pokonali Green Bay Packers 24:21 w rundzie play-off dywizji NFC.

Ale czy San Francisco może ponownie wygrać bez Samuela, tym razem przeciwko Detroit Lions w niedzielnym meczu NFC Championship na stadionie Levi's?

Jeśli numer 19 nie będzie mógł wystartować z powodu kontuzji barku odniesionej w meczu z Green Bay, Stephen A. Smith z ESPN twierdzi, że 49ers będą mieli poważne kłopoty w meczu z Lions.

„San Francisco 49ers nie pokonają Detroit Lions bez Deebo Samuela” – oznajmił Smith podczas poniedziałkowego odcinka „First Take”.

Samuel opuścił sobotni mecz z Green Bay na nieco ponad pięć minut przed końcem pierwszej kwarty po kontuzji lewego barku, którą złamał w 6. tygodniu meczu z Cleveland Browns, przez co 28-latek opuścił trzy tygodnie rozgrywek.

Nieobecność Samuela spowodowała, że ​​rozgrywający Brock Purdy i trener Kyle Shanahan pomieszali i ulepszyli scenariusz 49ers w meczu z Packers, wzywając innych graczy do działania, co okazało się trudne pomimo prowadzenia San Francisco.

Chociaż nie ma żadnych aktualizacji dotyczących kontuzji, aktualizacje Samuela wyglądają obiecująco. Shanahan powiedziała w poniedziałek reporterom, że ramię Samuela nie było złamania, ale San Francisco cierpliwie znosi złamanie.

„Nie był zepsuty, więc to był naprawdę dobry znak” – stwierdziła Shanahan. „Ale nadal odczuwa zbyt duży ból, abyśmy nie mieli pojęcia, jak wyzdrowieje w tym tygodniu. Musimy więc uzbroić się w cierpliwość i zobaczyć, jak się będzie czuł w środę. W zależności od tego, czy jego stan się poprawi, będziemy mogli lepiej ocenić, czy ma szansę zagrać, czy nie.

Jeśli Samuel będzie mógł grać, będzie ogromnym wzmocnieniem dla drużyny z San Francisco, która go pragnęła w meczu z Green Bay.

W ostatnim meczu skrzydłowego przeciwko Lions złapał dziewięć podań na 189 jardów i zdobył bramkę w Detroit.

READ  Wykrzyknik dla Chin, dostarczony z najlepszymi marginesami

Lions nie chcą widzieć na boisku numeru 19, w którym w grę wchodzi wyjazd na Super Bowl LVIII.

Pobierz i śledź podcast 49ers Talk