24 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Statystyki postaci z serialu Fallout TV ujawnione przez Bethesdę

Statystyki postaci z serialu Fallout TV ujawnione przez Bethesdę

Obrazek przedstawia postacie Fallouta z Shelter wraz ze statystykami za nimi.

zdjęcie: Bethesdy/Kotaku

Niedawna aktualizacja słynnej postapokaliptycznej gry firmy Bethesda, Schronienie ratunkowe-Dodano kilka postaci z Telewizja na żywo Amazon Prime Dostosowanie do gry polegającej na budowaniu baz. Chociaż fajnie jest mieć teraz niektóre z tych postaci, takie jak Lucy i Maximus, w swoim własnym cyfrowym skarbcu, ujawnia to również ich osobowości. Specjalne statystykiRównież.

Wydany po raz pierwszy na telefony w 2015 roku, Schronienie ratunkowe Zleca ci budowę nowego podziemnego bunkra po upadku bomb nuklearnych. Możesz wypełnić swoje schronienie różnymi pokojami i postaciami, a także ulepszać i rozszerzać swój skarbiec. Możesz także wysyłać postacie na pustkowia, aby eksplorowały budynki i wykonywały zadania. Niedawno pobrałem grę ponownie Po obejrzeniu programu AmazonI odkryłem kilka postaci z Upadł Dostępne już w Opad Sheltier, pozwalając nam zobaczyć, jak Walter Goggins, znany również jako The Ghoul, radzi sobie w grach wideo.

11 kwietnia Bethesda ogłosiła Dostępne będą w nim niektóre postacie i lokalizacje z serialu Schronienie. Nie będę jednak zdradzał żadnych zadań ani lokalizacji dodanych do gry (ani serialu). Zamiast tego przyjrzyjmy się każdemu programowi telewizyjnemu Statystyki postaci specjalnych. Po pierwsze, Lucy, mieszkanka piwnicy.

Lucy McLean:

Siła-4

Percepcja-7

Wytrzymałość-6

Charyzma -5

Inteligencja-6

Zwinność-5

Szczęście – 7

bestia:

Siła-5

Percepcja-6

Wytrzymałość-7

Charyzma-7

Inteligencja-4

Zwinność-7

Szczęście-4

Maksym:

Siła-7

Percepcja-6

Wytrzymałość-6

Charyzma -5

Inteligencja-4

Zwinność-7

Szczęście-5

Mama czerwiec:

Siła-5

Percepcja-7

Wytrzymałość-5

Charyzma-7

Inteligencja-6

Zwinność-4

Szczęście-6


Ogólnie zgadzam się z tymi konkretnymi statystykami. Jednakże myślę, że inteligencja ghula i zwinność Lucy powinny być nieco wyższe, biorąc pod uwagę ich działania w serialu. Ale nieważne, jestem po prostu szczęśliwy, że sytuacja Maximusa jest pustkowiem Himbo Została potwierdzona jako kanoniczna przez Bethesdę.

Oczywiście nie wiemy, czy były to statystyki, od których rozpoczęli program, czy też pojawiły się później Sezon 1 I jakiś kompromis. Tak czy inaczej, możemy teraz porównać te postacie z naszymi własnymi Upadł Główni bohaterowie z poprzednich gier.

Wszystko UpadłPierwszy sezon On jest Dostępne już na Amazon Prime.

.

READ  Gracze Pokemon Go w końcu odkryli ukryte znaczenie szczegółów siłowni