28 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Spike Chunsoft publikuje MAGY.  Kwintesencja gier pięcioraczków na Zachodzie

Spike Chunsoft publikuje MAGY. Kwintesencja gier pięcioraczków na Zachodzie

Spike Chunsoft wyda grę opracowaną przez MAGES Idealne pięcioraczki Powieści wizualne Idealne pięcioraczki: wspomnienia idealnego lata I Idealne pięcioraczki: pięć wspomnień, które z tobą spędziłem Na Zachodzie wycieki ujawniają grafiki i zrzuty ekranu z PlayStation Store.

Idealne pięcioraczki: wspomnienia idealnego lata Po raz pierwszy została wydana na PlayStation 4 i Switch 25 marca 2021 roku w Japonii Idealne pięcioraczki: pięć wspomnień, które z tobą spędziłem Obserwowano 2 czerwca 2022 r. Trzeci mecz, Kwintesencja pięcioraczków: Pięć obietnic, które z nią złożyłemuruchomiony 7 września 2023 r. w Japonii.

O przeciekach jako pierwszy poinformował użytkownik Twittera Aniblogmedia, natkniesz się na strony każdej gry w japońskim sklepie PlayStation Store, które zawierają zrzuty ekranu i grafiki w języku angielskim, z prawami autorskimi stwierdzającymi publikację przez Spike Chunsoft. Gematsu było w stanie zweryfikować i wyodrębnić obrazy oraz grafiki z wycieku.

the Strona japońskiego sklepu PlayStation Store Do Idealne pięcioraczki: wspomnienia idealnego lata Zawiera następujące obrazy:

the Strona japońskiego sklepu PlayStation Store Do Idealne pięcioraczki: pięć wspomnień, które z tobą spędziłem Zawiera następujące obrazy:

Poprzedni zestaw zdjęć ujawnia także plany Spike'a Chunsoftu dotyczące wydania „podwójnego pakietu” zawierającego oba tytuły.

Na ten moment nie jest jasne, czy Spike Chunsoft planuje także lokalizację Kwintesencja pięcioraczków: Pięć obietnic, które z nią złożyłem Lub niepowiązany tytuł zestawu Kwintesencja pięcioraczków: historia Gotobazu.

READ  Splatoon 3 – Wyniki Splatfest #16