24 lipca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Solutions 30 poszerza portfolio usług i zasięg geograficzny, aby wspierać rozwój 5G w Polsce

Solutions 30 poszerza portfolio usług i zasięg geograficzny, aby wspierać rozwój 5G w Polsce

Solutions 30, europejski lider rynku rozwiązań dla nowych technologii, poinformował dziś o przejęciu 100% firmy Sirtel Sp. z oo, specjalisty w zakresie usług dedykowanych sieciom komórkowym w Polska. Tą transakcją Solutions 30 potwierdza swoje ambicje na polskim rynku, wzmacniając swój zasięg terytorialny i portfolio klientów w zakresie mobilnych sieci telekomunikacyjnych.

Założona w 1996 roku firma Sirtel specjalizuje się w zarządzaniu programami wdrażania sieci mobilnych i współpracuje z głównymi producentami i graczami sprzętu telekomunikacyjnego, takimi jak Ericsson, Nokia, Huawei czy Cellnex. Oparte na Warszawafirma działa na południu, zachodzie i centrum Polska z zespołem 50 techników wspieranych przez wieloletnich partnerów techników terenowych. Sirtel osiągnął sprzedaż na poziomie prawie 3 milionów w 2021 roku i będzie w pełni konsolidowany w sprawozdaniach finansowych Solutions 30 Group od 1 lutego 2021.

Ta nowa strategiczna akwizycja jest częścią strategii Solutions 30 mającej na celu poszerzenie portfolio i pozycjonowanie się na rynku 5G przez cały czas Europa. Sirtel umożliwi Solutions 30 poszerzenie swojego zasięgu terytorialnego o Polska i będzie stanowić nową bazę do zdobywania trakcji w sektorze sieci komórkowych, podobnie jak przejęcia Provisiona, Algor i Zbieżne poparli taką ekspansję w Hiszpania, Włochy oraz Wielka Brytania.

Wojciech Pomykała, Prezes Zarządu Solutions 30 Poland skomentował: „Bardzo się cieszę, że mogę powitać zespoły Sirtel w tym kluczowym momencie naszej ekspansji w Polska i ponieważ jesteśmy przed masowym wprowadzeniem 5G i dalszą rozbudową wdrożeń FTTH. To przejęcie daje nam dodatkową przewagę konkurencyjną dzięki uzupełniającym się umiejętnościom i aktywom, które wzmacniają naszą pozycję w sektorze telekomunikacyjnym i zwiększają zasięg geograficzny.”

O rozwiązaniach 30 SE

Grupa Solutions 30 jest europejskim liderem rozwiązań dla nowych technologii. Jej misją jest udostępnianie wszystkim, zarówno osobom prywatnym, jak i firmom, osiągnięć technologicznych, które zmieniają nasze codzienne życie. Wczoraj były to komputery i Internet. Dziś to technologia cyfrowa. Jutro będą to technologie, które sprawią, że świat będzie jeszcze bardziej połączony w czasie rzeczywistym. Dzięki ponad 30 milionom wezwań przeprowadzonych od momentu założenia i sieci ponad 15 700 lokalnych techników, Solutions 30 obejmuje obecnie wszystkie Francja, Włochy, Niemcy, Holandia, Belgia, Luksemburg, Półwysep Iberyjski, ten Zjednoczone Królestwo, oraz Polska. Kapitał zakładowy Solutions 30 SE składa się z 107.127.984 akcji, co odpowiada liczbie teoretycznych głosów, które mogą być oddane.
Solutions 30 SE jest notowana na giełdzie Euronext Paris (ISIN FR0013379484-kod S30). Indeksy: MSCI Europe ex-Wielka Brytania Mała czapka | SBF 120 | CAC Połowa 60 | NASTĘPNE 150 | Technologia CAC | CWC PME.
Odwiedź naszą stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji: www.solutions30.com

READ  Prezydent Biden z wizytą w Polsce

Kontakt

Akcjonariusze Indywidualni:
Relacje Inwestorskie – Tel: +33 1 86 86 00 63 – [email protected]

Analitycy / Inwestorzy:Nathalie Boumendil – Tel: +33 6 85 82 41 95 – [email protected]

Prasa – Obraz 7:Leslie Jung – Tel: +44 7818 641803 – [email protected]Charlotte Le Barbier – Tel: +33 6 78 37 27 60 60 – [email protected]

© OMX, źródło GlobeNewswire – Komunikaty prasowe UE