3 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Snoop Dogg i Master P pozywają firmę Walmart w związku z roszczeniami dotyczącymi sabotażu płatków śniadaniowych

Snoop Dogg i Master P pozywają firmę Walmart w związku z roszczeniami dotyczącymi sabotażu płatków śniadaniowych

Źródło obrazu, Obrazy Getty’ego

Skomentuj zdjęcie,

W 2022 roku Snoop Dogg i Master P założyli firmę zajmującą się produkcją żywności

Amerykańscy raperzy Snoop Dogg i Master P złożyli pozew przeciwko gigantowi supermarketów Walmart i producentowi żywności za sabotaż ich marki płatków śniadaniowych.

We wtorek złożony pozew oskarża Walmart i Post Consumer Brands o ukrywanie pudełek płatków śniadaniowych Snoop i błędne stwierdzenie, że ich nie ma w magazynie.

Adwokat Benjamin Crump nazwał to „rażącym lekceważeniem” firmy należącej do Czarnych.

Obie spółki w swoich wypowiedziach wskazują na spadek sprzedaży produktów.

Walmart stwierdził, że ma „mocną historię wspierania przedsiębiorców” i że „wiele czynników wpływa na sprzedaż danego produktu”.

Tymczasem Post powiedział: „Byliśmy również rozczarowani, że popyt konsumencki nie spełnił oczekiwań”.

W 2022 roku Snoop Dogg i Master Bee założyli własną firmę spożywczą Produce Foods. Według jej strony internetowej zajmuje się ona produkcją płatków śniadaniowych, mieszanki naleśnikowej, syropu klonowego i innych produktów.

Według skargi zgłoszonej przez amerykańskie media Post próbował „udusić Produs Foods z rynku”, ponieważ raperzy odmówili sprzedaży producentowi swojego start-upu.

Zgodzili się jednak na partnerstwo, w ramach którego Post będzie produkować produkty i dystrybuować je do głównych sprzedawców detalicznych.

Pan Crump jest jednym z najwybitniejszych amerykańskich prawników zajmujących się prawami obywatelskimi Opublikował film w Internecie„Nie umieszczali tabletek w przejściach, trzymali je na tyłach magazynu” – powiedział.

W pozwie zarzuca się, że Walmart i Post Consumer Brands „zagwarantowały, że Snoop Cereal nie będzie dostępne dla konsumentów” lub że Broadus Foods „poniesie nadmierne koszty, które wyeliminują wszelki zysk”.

„The Post zasadniczo współpracował z Walmartem, aby mieć pewność, że żadne pudełko Snoop Cereal nie pojawiło się na półkach sklepowych”.

Na nagraniu anonimowi pracownicy Walmartu w kilku sklepach są pytani, czy sprzedają pigułki, a kiedy przeszukują system Walmartu, odpowiadają, że produktu nie ma w magazynie.

Następnie najwyraźniej odkryli w magazynie nieotwarte przesyłki Snoop Cereal.

Firma Post Consumer Brands stwierdziła również w swoim oświadczeniu, że jest „podekscytowana współpracą z Broadus Foods” i stwierdziła, że ​​dokonała „znacznych inwestycji” w tę działalność.

Walmart powiedział, że „odpowiednio zareaguje sądowi”, gdy tylko zapozna się z pełną skargą.

Źródło obrazu, Produkty spożywcze Broadusa

READ  Zyski Lowe'a przekroczyły oczekiwania i są zgodne z prognozami na cały rok