18 sierpnia, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Smakowity Steve i James Chen ujawnieni jako komentatorzy Street Fighter 6

Smakowity Steve i James Chen ujawnieni jako komentatorzy Street Fighter 6


Capcom właśnie ujawnił dwóch nowych komentatorów w grze, którzy pojawią się w Street Fighter 6: Steve „Tasty Steve” Scott i James Chen.

Ci dwaj dołączą do komentatora anglojęzycznego Jeremy’ego „Vicious” Lopeza, a także japońskiego komentatora gier Aru. Sprawdźcie zwiastun ujawniający poniżej.

Zostało to ujawnione na panelu komentatorów Evo 2022 Street Fighter 6 w piątek wieczorem. Po zaledwie kilku minutach wprowadzenia, komisja zwróciła uwagę na fakt, że na podium było kilka pustych krzeseł. Zaczęli owijać zwiastun, aby odsłonić Chen i Scotta, po czym powitali ich, aby do nich dołączyli.


Chen zauważył, że jest to w dużej mierze zgodne z jego wieloletnim marzeniem o zostaniu animowanym aktorem głosowym, ale powiedział, że ten konkretny projekt może być lepszy.


Tutaj, w zwiastunie, możesz usłyszeć kilka klipów, które usłyszymy podczas gry w Street Fighter 6 (możesz wyłączyć komentarz w grze, jeśli chcesz). I tak, znasz znak towarowy Jamesa Chena „Zabijesz?” Jest zdecydowanie wliczony w cenę.Czas pokaże, czy Capcom planuje dodać dodatkowych komentatorów do Street Fighter 6 przed jego premierą w przyszłym roku na PlayStation 4/5, PC i Xbox Series X/S. Trzeba się zastanowić, czy będą oferowane dodatkowe języki, czy nie Więcej japońskich komentatorów.


Daj nam znać, co myślisz o tym odkryciu. Czyj głos najchętniej słyszysz podczas grania w SF6?READ  OnePlus 10 Pro uruchomiony na żywo: przygotuj się na premierę swojego kolejnego ogromnego telefonu z Androidem