13 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Słuchawki douszne Sony Pulse Explore oferują wciągający dźwięk i są bardzo przydatną sztuczką

Słuchawki douszne Sony Pulse Explore oferują wciągający dźwięk i są bardzo przydatną sztuczką

Pierwsza para prawdziwie bezprzewodowych słuchawek dousznych Sony przeznaczonych dla PlayStation 5 trafi na półki na początku przyszłego miesiąca, a ja testowałem je przez ostatnie kilka dni. Słuchawki douszne Pulse Explore za 199,99 USD zapewniają bezstratny dźwięk i wyjątkowo niskie opóźnienia podczas korzystania z nowego protokołu bezprzewodowego PlayStation Link firmy. W przypadku większości urządzeń, takich jak PS5, PC lub Mac, będzie to wymagało podłączenia dołączonego klucza USB. Jednak Sony wprowadziło obsługę PlayStation Link bezpośrednio do swojego nowego przenośnego narzędzia do strumieniowego przesyłania danych, PlayStation Portal.

Słuchawki Pulse Explore obsługują także starszą technologię Bluetooth i w bardzo wygodny sposób umożliwiają jednoczesne słuchanie dźwięku poprzez PS Link i Bluetooth. Dzięki temu możesz łatwo wykonywać połączenia telefoniczne lub słuchać muzyki w telefonie w środku długiej sesji Spider-Man 2 Klasa.

Sony wyposażyło w nie swoje pąki Pulse Explore Planarne silniki magnetyczne, które są znacznie rzadsze niż dynamiczne przetworniki spotykane w zdecydowanej większości słuchawek. Nic dziwnego: Audeze, producent słuchawek przejęty przez Sony na początku tego roku, specjalizuje się w technologii planarnych przetworników magnetycznych. Sony twierdzi, że w przypadku tych słuchawek Pulse Explore „odtwarza klipy audio z wyjątkowo niskimi zniekształceniami, zapewniając bogactwo szczegółów i głęboki, czysty bas, dzięki czemu można usłyszeć dokładnie to, co zamierzyli twórcy gry”.

Dostęp do regulatorów głośności z tyłu wymaga pewnej praktyki.

Z mojego stosunkowo krótkiego doświadczenia z tymi pąkami wynika, że ​​największą zaletą, jaką zauważyłem, jest klarowność i separacja. Drobne detale i indywidualne efekty dźwiękowe są łatwe do rozróżnienia, nawet w chaotycznych momentach akcji Robocop: Zbuntowane miastoA słuchawki douszne Pulse Explore wykonały świetną robotę, sprawiając, że poczułem się, jakbym był w połowie drogi Alana Wake’a 2Straszny świat. Technologia dźwięku 3D firmy Sony jest dobrze reprezentowana, zapewniając środowiskom gier prawdziwe poczucie głębi i zanurzenia. Jeśli sporadycznie używasz go do muzyki, jest to raczej mieszanka mieszana, ponieważ zastosowane tutaj strojenie może być lekkie na głębokim basie do jakichkolwiek celów poza grami. Nie zastąpią one Sony 1000XM5 w niczyjej torbie.

READ  Wyłącznie: Apple wyjaśnia, w jaki sposób nowy MacBook Air został zaprojektowany z myślą o podróżach

Wygląd ten znacznie różni się od modelu Sony WF-1000XM5.

Pąki Pulse Explore są zaskakująco wygodne, mimo że są dość grube.

A pierwsze słuchawki douszne działu PlayStation z pewnością robią wrażenie, robiąc te wszystkie rzeczy. Każda słuchawka ma identyczną konstrukcję z regulatorem głośności po jednej stronie i przyciskiem PlayStation Link po drugiej. Wcale nie są takie, jakie określiłbym jako małe, ale Sony zawiera w pudełku cztery pełne zestawy silikonowych końcówek dousznych, które pasują do szerokiego zakresu rozmiarów uszu. Słuchawki Pulse Explore bez problemu mieszczą się w moich dużych uszach i pomimo swoich dużych wymiarów okazały się zaskakująco wygodne.

Rockowa pozycja wymagała trochę przyzwyczajenia, ale dotarłem tam po kilku godzinach gry. Należy zauważyć, że fizyczna regulacja głośności reguluje jedynie dźwięk w grach/PS Link i nie ma wpływu na urządzenie Bluetooth, jeśli jest ono podłączone w tym samym czasie.

Kwadratowe, trójkątne i okrągłe ikony Sony są wyryte na wewnętrznej słuchawce.

Za cenę wywoławczą wynoszącą 200 dolarów zaskakujące jest to, że Sony nie oferuje żadnego rodzaju aktywnej redukcji szumów. Firma to tylko szum reklamowy odmowa Ma dwa wbudowane mikrofony, które rzekomo wykorzystują sztuczną inteligencję do eliminowania hałasu wokół ciebie podczas rund wieloosobowych.

Żywotność baterii jest oceniana na pięć godzin ciągłego odtwarzania i dodatkowe 10 godzin w przypadku etui ładującego z przesuwanymi drzwiczkami. To mniej niż niedawno zaprezentowane przez Sony słuchawki douszne InZone dla graczy elektronikaale brakuje im tych samych dwóch źródeł, które otrzymujesz z Pulse Explore.

Tak, PlayStation Link działa dobrze również na Switchu.

Sony twierdzi, że słuchawki douszne Pulse Explore są kompatybilne z PS5, PC, Mac i urządzeniami mobilnymi, ale nie mówi nic o Nintendo Switch. Byłem ciekaw i okazało się, że działają prawie bezbłędnie. Podłączyłem klucz sprzętowy PlayStation Link do adaptera USB-C, a adapter natychmiast przekonwertował dźwięk na USB. Podobnie jak na PS5, nie było mowy o opóźnieniu, a szczegółowy dźwięk ze słuchawek Pulse Explore wydobywał się podczas Cud Super Mario Bros. Jestem pewien, że możesz po prostu podłączyć klucz sprzętowy do stacji dokującej Switch, gdy jesteś w domu. (Możesz także sparować adapter przez standardowy Bluetooth, ale spowodowałoby to większe opóźnienia.)

READ  Google Discover oferuje trójkolumnowy interfejs użytkownika przed Pixel Tablet

Zanim wydam ostateczny werdykt bliżej premiery, spędzę więcej czasu z pierwszymi bezprzewodowymi słuchawkami dousznymi PlayStation, ale jak dotąd jestem pod wrażeniem bogatego dźwięku w grach i niezawodności działania PlayStation Link na różnych platformach. Obecnie do wyboru jest całe morze zestawów słuchawkowych do gier, ale jeśli szukasz mniejszej, lżejszej obudowy z natywną integracją z PlayStation 5, warto przyjrzeć się Pulse Explore.

Fotografia: Chris Welch/The Verge