3 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Siostra Celine Dion nazywa ją „silną kobietą” pomimo zmagania się piosenkarki z zespołem sztywnej osoby

Siostra Celine Dion nazywa ją „silną kobietą” pomimo zmagania się piosenkarki z zespołem sztywnej osobyCNN

Siostra Celine Dion podzieliła się najnowszymi informacjami, ponieważ piosenkarka „Heart Will Go On” zmaga się z rzadkimi problemami zdrowotnymi.

„Robi wszystko, żeby wyzdrowieć” – powiedziała starsza siostra Dionne, Claudette. Powitanie! Kanada Czwartek. „To silna kobieta”.

Rodzina zdobywczyni nagrody Grammy jednoczy się wokół niej, gdy ona walczy z zespołem sztywnej osoby – rzadką chorobą powodującą mimowolne skurcze mięśni.

„To choroba, o której niewiele wiemy” – powiedziała Claudette. „Są drgawki i nie da się ich opanować.

„Niewiele możemy zrobić, aby ją wesprzeć i złagodzić jej ból” – dodała.

W grudniu ubiegłego roku Dion ogłosiła, że ​​zdiagnozowano u niej tę chorobę i że wzięła urlop od obowiązków zawodowych, aby skupić się na zdrowiu.

Choć w kwietniu ogłosiła nową muzykę i wystąpiła w filmie u boku Priyanki Chopry, pod koniec maja źródło bliskie Dion powiedziało CNN, że „prawdopodobnie już nigdy więcej nie wyruszy w trasę koncertową”.

„Mamy nadzieję, że badacze znajdą lekarstwo na tę straszną chorobę” – powiedziała w tym tygodniu Claudette.

Kanadyjska gazeta podała także, że Dion przebywa w Las Vegas, gdzie wraz z zespołem lekarzy i terapeutą medycyny sportowej pracuje nad odzyskaniem sił.

READ  Projektantka kostiumów do „The Mandalorian” miała 56 lat