1 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Była supergwiazda WWE Erick Rowan otwiera się na temat śmierci Wyndhama Rotundy, znanego również jako Bray Wyatt

Była supergwiazda WWE Erick Rowan otwiera się na temat śmierci Wyndhama Rotundy, znanego również jako Bray Wyatt

Była gwiazda WWE i pierwotny członek rodziny Wyatt, Erick Rowan, publicznie napisał o śmierci Wyndhama Rotundy, znanego fanom WWE jako Bray Wyatt. Rowan, którego prawdziwe nazwisko brzmi Joseph Rudd, W piątek zamieścił na Twitterze emocjonalne oświadczenie, w którym napisał: Nieco ponad tydzień po śmierci Rotundy 24 sierpnia. Rowan był także głównym bohaterem podczas hołdu WWE złożonego Rotundzie na „WWE SmackDown” w zeszły piątek, otwierając galę tradycyjnym salutem za pomocą 10 dzwonków na cześć zarówno Rotundy, jak i Terry’ego Funka.

Na Twitterze Rowan omówiła Rotundę i więź istniejącą między rodziną Wyattów, do której należała także zmarły Brodie Lee i Braun Strowman. Rowan pisał o „szalonej rzeczywistości”, w której zarówno Rotunda, jak i Lee zniknęli, oraz o tym, jak jego serce było zakochane w ich rodzinach, które obaj mężczyźni bardzo kochali – powiedział. Rowan mówił także o swoim smutku, ponieważ myślał o ich grupie jak o rodzinie, nawet poza ekranem, od chwili, gdy ponad 12 lat temu poznał Rotundę na Florida Championship Wrestling.

„W trakcie coś się wydarzyło” – napisała Rowan. „Ta rodzina, którą co tydzień przedstawiamy w świecie wrestlingu, stała się prawdziwą więzią”. „W ciągu następnych kilku lat spędziliśmy razem więcej czasu niż z naszymi rodzinami. Nasza więź umocniła się, gdy razem radziliśmy sobie z życiowymi próbami i udrękami. Ostatecznie ta rodzina powiększyła się wraz z pojawieniem się Adama. Wzrosła także nasza wzajemna miłość. Życie czasami jest niesprawiedliwe, mam ochotę podnieść słuchawkę i porozmawiać z braćmi… To na razie tylko pożegnanie i do zobaczenia w przyszłości.”