16 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Shaw Communications, Lee Auto, Southwest i inne

Shaw Communications, Lee Auto, Southwest i inne

Sprawdź firmy, które pojawiają się na pierwszych stronach gazet przed dzwonkiem:

Shaw Telekom (SJR) — kanadyjski trybunał ds. konkurencji odrzucił próbę krajowego organu nadzorującego konkurencję, aby zablokować przejęcie firmy telekomunikacyjnej przez konkurenta za 26 miliardów dolarów. Komunikacja Rogersa (RCI). Shaw wzrósł o 10,1% na rynku pierwotnym, a Rogers o 0,4%.

Lee Otto (LI) – Li Auto poinformowało, że spodziewa się dostarczyć w tym miesiącu ponad 20 000 swoich pojazdów elektrycznych, w porównaniu z 14 087 pojazdami elektrycznymi z Chin dostarczonymi w grudniu 2021 r.

Poludniowo-zachodnie linie lotnicze (LUV) – Southwest powiedział, że planuje wrócić do A.J Regularny rozkład lotów Friday obiecał zrekompensować klientom wszelkie uzasadnione wydatki poniesione w związku z odwołaniem przez linię lotniczą tysięcy lotów w ciągu ostatniego tygodnia.

Tesli (TSLA) – Tesla spadła o 1% na rynku pierwotnym po odnotowaniu pierwszego z rzędu wzrostu od 22-23 listopada. Tesla nie wzrosła trzy dni z rzędu od swojej czterodniowej passy od 25 do 28 października. Akcje nadal spadają o 65% w 2022 r.

Śmiały (Dolary australijskie) – Akcje Audacy wzrosły o 9,7% na rynku pierwotnym po tym, jak mały operator stacji radiowej powiedział, że zostanie wystawiony na aukcję na radio.com z minimalną ofertą 2,5 miliona dolarów.

Grupa Mesa Air (MESA) – Regionalny przewoźnik lotniczy zgłosił większą niż oczekiwano kwartalną stratę i niższe niż oczekiwano szacunkowe przychody. Akcje Mesa spadły o 3 procent w obrocie przedsesyjnym.

Innovex (ENVX) — Producent akumulatorów litowo-jonowych mianował Raja Taluri na stanowisko dyrektora generalnego ze skutkiem od 18 stycznia. technologia mikronowaMobilna jednostka biznesowa MU. Enovix skoczył o 5,1% w aktywności przedsesyjnej.