24 lutego, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Sezon 2 Ahsoki jest oficjalnie w przygotowaniu

Sezon 2 Ahsoki jest oficjalnie w przygotowaniu

To już oficjalne: prace nad drugim sezonem Ahsoki trwają.

Disney potwierdził tę wiadomość we wtorek rano Podczas ogłaszania Że Jon Favreau wyreżyseruje zupełnie nowy film Gwiezdne Wojny, Mandalorian i Grogu. Co dziwne, potwierdzenie zostało nieco ukryte w oświadczeniu Favreau, a Disney dodał pod koniec: „The Mandalorian & Grogu pokierują bieżącym planem rozwoju filmów Lucasfilm, w tym filmów wyreżyserowanych przez Charmaine Obaid-Chinoy, Jamesa Mangolda i Dave’a”. Wśród osób pracujących jest Filoni, który obecnie pracuje także nad drugim sezonem Ahsoki.

Pomimo spekulacji, że w przygotowaniu będzie drugi sezon Ahsoki, zwłaszcza biorąc pod uwagę niedawny awans Dave'a Filoniego w Lucasfilm, jest to pierwsze oficjalne potwierdzenie przez Disneya kontynuacji.

Ostatni raz drażniono się z drugim sezonem Ahsoki w ciągu popołudnia Galeria próżności Profil, który ujawnił wspomniany awans Filoniego na stanowisko dyrektora kreatywnego w Lucasfilm. W tamtym czasie na profilu podano jedynie, że „odkrywamy” drugi sezon, a gwiazda Rosario Dawson dodała, że ​​Disney nie powiedział nic „oficjalnego” na ten temat.

„Od jakiegoś czasu, zwłaszcza teraz, gdy trwa strajk i tak dalej, nikt nie może nic powiedzieć” – powiedział Dawson w listopadzie. „Ale on powiedział [Filoni] Pracował nad konturami. Zobaczymy.”

Zdjęcie dzięki uprzejmości Disneya

Rozszerzająca się przyszłość Gwiezdnych Wojen

Wtorkowy poranek nagle okazał się Główny Coś dla fanów Gwiezdnych Wojen. Oprócz wiadomości o drugim sezonie Ahsoki, Disney zupełnie nie wiadomo skąd ujawnił zupełnie nowy film Favreau o Gwiezdnych Wojnach. W ogłoszeniu zauważyli, że produkcja wejdzie do produkcji w tym roku, a producentami będą także Filoni i prezes Lucasfilm Kathleen Kennedy.

Warto zaznaczyć, że film Favreau nie zastąpi zapowiadanego wcześniej filmu Filoniego, który został zaprezentowany wraz z projektami Obaida-Chinoya i Mangolda podczas ubiegłorocznego Star Wars Celebration. A biorąc pod uwagę dzisiejsze wieści na temat drugiego sezonu Ahsoki, trudno przecenić, jak duży twórczy wpływ miał Filoni na przyszłość Gwiezdnych Wojen.

READ  Wiadomości zza kulis na temat planów WWE wobec Braya Wyatta na SmackDown!

Gwiezdne Wojny są również dość zajęte w innych kanałach telewizyjnych. W 2024 roku premiery będą miały nowe seriale z serii Gwiezdne Wojny: The Acolyte i Skeleton Crew, a także 3. sezon The Bad Batch i 2. sezon Tales of the Jedi. Jednak długo oczekiwany drugi sezon Andora prawdopodobnie nie pojawi się w tegorocznym harmonogramie. Z powodu opóźnionego strajku pisarzy i aktorów.

Więcej informacji można znaleźć w mojej rozmowie z Favreau i Filonim podczas zeszłorocznego obchodów Gwiezdnych Wojen poniżej:

Alex Stedman jest starszym redaktorem wiadomości w IGN i nadzoruje reportaże rozrywkowe. Kiedy nie pisze ani nie redaguje, można ją spotkać czytającą powieści fantasy lub grającą w Dungeons & Dragons.