16 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Selena Gomez zdradza, co powiedziała Taylor Swift na Złotych Globach

Selena Gomez zdradza, co powiedziała Taylor Swift na Złotych Globach

Selena Gomez kładzie kres plotkom o Złotych Globach.


Moment, który narodził się podczas niedzielnego rozdania nagród, narodził się wirusowo, kiedy można było zobaczyć Gomez rozmawiającą z ożywieniem z koleżankami z obsady Taylor Swift i Kylie Taylor – które wydawały się zszokowane tym, co usłyszały – a w Internecie szybko rozeszła się plotka, że ​​Gomez opowiadała o tym, jak poprosiła o zdjęcie z Timothée Chalamet, ale jego dziewczyna, Kylie Jenner, odmówiła.


NA H! Udostępniaj nowości na Instagramie Jeśli chodzi o wtorkową plotkę, Gomez wyjaśnił sprawę prostym komentarzem. „Powiedziałam Taylorowi o dwóch moich przyjaciołach, którzy się ze sobą związali” – Gomez podpisała post. – To nie jest niczyja sprawa.


Selena Gomez i Taylor Swift na rozdaniu Złotych Globów.

Christopher Polk/Złote Globy 2024 za pośrednictwem Getty Images


Oprócz tego, Źródło podobno poinformowało PEOPLE Że Gomez „w ogóle nie miał na myśli niczego związanego z Timothym czy Kylie” i tak dalej Zabójstwa tylko w budynku Gwiazda „nigdy nie widziała tej pary ani z nią nie rozmawiała”.


Gomez była nominowana do 81. dorocznej ceremonii wręczenia nagród Globe dla najlepszej aktorki w serialu telewizyjnym – musicalu lub komedii, za rolę w filmie Zabójstwa tylko w budynku. przegrałem z Niedźwiedź Gwiazda Ayo Edebiri.


Swift, która zaprosiła na wieczór Teller (żonę Milesa Tellera), została nominowana w nowo utworzonej kategorii Film i osiągnięcia kasowe za swój musical filmowy. Taylor Swift: Trasa przez wieki. Nagroda ostatecznie trafiła do lalka Barbie.


Subskrybuj Tygodnik RozrywkiBezpłatny codzienny biuletyn Otrzymuj najświeższe wiadomości telewizyjne, ekskluzywne pierwsze spojrzenia, podsumowania, recenzje, wywiady z ulubionymi gwiazdami i nie tylko.


Powiązana zawartość:READ  Peter Straub, literacki profesor metafizyki, umiera w wieku 79 lat