16 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Seattle Mariners przypominają najlepsze promocje George Kirby;  Zacznie się dobrze w niedzielę vs promienie

Seattle Mariners przypominają najlepsze promocje George Kirby; Zacznie się dobrze w niedzielę vs promienie

Obrazy Getty

ten Seattle Mariners Polecaj najlepszych potencjalnych klientów George Kirby Trener drużyny Scott Service zapowiedział, że mecz rozpocznie się w niedzielę z Reese. Chris Flexen, rozpoczynający się w planowaną niedzielę, zostaje przełożony na poniedziałek. Kirby, racja, skutecznie zastępuje Mat Brashktóry został wysłany do Triple-A na początku tego tygodnia, na przemian w Seattle.

Kirby, 24, jest byłym numerem 20 w klasyfikacji generalnej Uniwersytetu Elon. W tym sezonie dominował w pięciu meczach Double-A, z 1,82 ERA i 32 uderzeniami przeciwko pięciu chodom w 24 2/3 innings. W części trzech sezonów w mniejszych ligach Kirby ma ERA 2,34 z imponującym współczynnikiem K/BB wynoszącym 6,40. Pracował prawie wyłącznie jako nowicjusz.

Zmierzając do sezonu 2022, nasz własny RJ Anderson uplasował Kirby’ego na 24. miejscu w baseballu. Tak wtedy pisał:

Kirby podzielił się w zeszłym sezonie przez wysokie i podwójne A, ze współczynnikiem ERA 2,53 i 5,33 chodu. To coś więcej niż tylko statystyczny cud. Zwiększył swoją prędkość bez poświęcania kontroli (jako zawodowiec przeszedł mniej niż dwa uderzenia w dziewięciu rundach) lub szerokości swojego arsenału. Połączenie rzeczy i dopracowania powinno pozwolić mu stać się pierwszym z nielicznych nadchodzących Arms, które zadebiutują w Mariners.

W tym sezonie marynarze ustawili się jako pretendenci. Jednak po mocnym starcie w 2022 r. weszli do sobotniego składu po przegranej pięciu z rzędu i dziewięciu z ostatnich dziesięciu. System projekcyjny SportsLine Daje to M tylko 15,9 procent szansy na stworzenie nowo rozszerzonego pola playoff 2022 roku.

Będąc w Seattle, Kirby dołączy do kursu, który zajął 17. miejsce w MLB w ERA Beginners i 23. w stosunku Junior K/BB.

READ  Chiefs zwracają Carsona Wentza jako początkowego QB dla Browns