1 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Seahawks zatrudniają Mike'a McDonalda jako głównego trenera

Seahawks zatrudniają Mike'a McDonalda jako głównego trenera

Seahawks zatrudnili Mike'a McDonalda jako dziewiątego głównego trenera w historii klubu.

McDonald, który przez ostatnie dwa sezony budował jedną z najlepszych defensywy w NFL jako koordynator defensywy drużyny Baltimore Ravens, w wieku 36 lat został najmłodszym głównym trenerem NFL.

„Co za zaszczyt” – powiedział McDonald, gdy on i jego żona Stephanie zostali przywitani przez personel zespołu po przybyciu do Virginia Mason Athletic Center. „Jesteśmy bardzo podekscytowani, że tu jesteśmy. Dopiero poznajemy Johna i resztę chłopaków, reputację tego miejsca, tym, co nas tu przyciągnęło, są ludzie. Po to tu jesteśmy, aby przywrócić mistrzostwa do Seattle i 12.”

„Będziemy się dobrze bawić, damy z siebie wszystko i to będzie niesamowita jazda. Zamierzamy tu zostać przez długi czas i wygramy dużo meczów piłkarskich.”

McDonald przejmie obowiązki głównego trenera od Pete'a Carrolla, który piastował ten tytuł przez ostatnie 14 sezonów, i jak wyjaśnił dyrektor generalny John Schneider na początku tego miesiąca, otrzyma zadanie pomocy w rozwoju franczyzy przy jednoczesnym utrzymaniu pozytywnej kultury w zespole. Franczyza komercyjna.

„Chcemy utrzymać naszą pozytywną kulturę” – powiedział Schneider. „Wszystko, co tu zbudowano, wszystko jest w tym budynku. W tym budynku jest wielu wyjątkowych ludzi. To niesamowite móc rozmawiać przez telefon ze wszystkimi agentami i osobami zainteresowanymi tym stanowiskiem i móc im wyjaśniać w stylu:” Hej.' „Jest tu podstawa, która jest niewiarygodna”.

Pod wodzą McDonalda drużyna Ravens prowadziła w lidze NFL pod względem punktacji w obronie, zdobywając 16,5 punktu na mecz, tracąc 60 punktów i zajmując pierwsze miejsce w liczbie zdobytych na wynos (31), stając się pierwszą drużyną w historii ligi, która zajęła pierwsze miejsce we wszystkich trzech kategoriach. Ravens zajęli również szóste miejsce pod względem liczby jardów na mecz, osiągając wynik 301,4 jardów na mecz.

READ  Źródło potwierdziło, że Chicago Blackhawks spodziewają się wyznaczyć asystenta Montreal Canadiens, Luke'a Richardsona, jako trenera

„Myślę, że jest obecnie najlepszym kandydatem na (głównego trenera)” – powiedział reporterom narożnik Ravens Patrick Quinn. „Nie sądzę, żeby ktokolwiek robił to tak jak on. Nikt nie przejmuje się tak jak on. Nikt nie zrobiłby tego, co on. Nie spocznie, dopóki nie zrobi wszystkiego dobrze. Ktokolwiek to zrobi, jeśli odejdzie, dostanie nagrodę najlepszy kandydat na świecie. Facet jest w „Wszędzie jest najlepszy facet, jakiego kiedykolwiek spotkałem, zarówno na poziomie trenerskim, jak i osobistym. On naprawdę troszczy się i naprawdę troszczy się o graczy i ludzi wokół organizacji oraz Fani.”