1 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Seahawks dodali kontuzję ofensywnego ataku Jasona Petersa

Seahawks dodali kontuzję ofensywnego ataku Jasona Petersa

Brady’ego Hendersonaszczególnie12 września 2023 o 13:27 ET2 minuty czytania

DK Metcalf udaje swojego obrońcę, aby złapać niszczyciela czołgów

DK Metcalf podbija Deriona Kendricka ładnym fałszywym podaniem na szerokie otwarcie i przyłożenie Seahawks.

SEATTLE – Według reprezentującej go agencji Elite Loyalty Sports, Seahawks podpisują kontrakt z 41-letnim Jasonem Petersem.

Źródło podało ESPN, że Peters podpisze kontrakt z drużyną treningową Seahawks. Peters, dziewięciokrotny zawodnik Pro Bowl i dwukrotnie występujący w pierwszym składzie All-Pro, rozpoczyna swój 20. sezon.

Dołączenie Petersa następuje w obliczu niepewności co do ciężkości kontuzji, które wyeliminowały oba początkowe wślizgi Seattle od porażki na początku sezonu. Prawy wślizg Abraham Lucas opuścił drugą połowę z powodu kontuzji rzepki, która dokuczała mu również podczas zgrupowania. Lewy wślizg Charles Cross opuścił boisko w trzeciej kwarcie ze zwichniętym dużym palcem.

Żaden z nich nie wrócił, co zmusiło Seahawks do zakończenia gry z Jake’em Curhanem i Stonem Forsythe’em, dwoma graczami z trzeciego roku, którzy nie grali w pełnym wymiarze godzin.

Jedynym innym ofensywnym ataku Seattle jest Greg Eiland, który właśnie został ponownie przepisany do składu treningowego.

Peters spędził pierwsze pięć sezonów w Buffalo Bills, następnie grał w Philadelphia Eagles od 2009 do 2020. W zeszłym sezonie wystąpił w 10 meczach z Dallas Cowboys, gdzie zaczął raz, po rozpoczęciu 15 meczów dla Chicago Bears w roku 2021 .

READ  LeBron James strzelił 46 bramek przeciwko Clippers i zbliżył się do rekordu strzeleckiego Kareema Abdula-Jabbara