24 lipca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Dlaczego w odcinku podcastu Strike Force Five ignoruje się kontrowersje związane z Jimmym Fallonem – The Hollywood Reporter

Dlaczego w odcinku podcastu Strike Force Five ignoruje się kontrowersje związane z Jimmym Fallonem – The Hollywood Reporter

Czwarty odcinek Siła Piątego Uderzenia Podcast został przesłany i nie ma wzmianki o nowych kontrowersjach wokół Jimmy’ego Fallona.

Ale jest ku temu logiczny powód: ten odcinek (i co najmniej jeden inny) został nagrany, zanim w zeszłym tygodniu pojawiły się zarzuty, że stworzył toksyczne miejsce pracy w NBC. Dzisiejszy występ.

Najnowszy podcast Spotify epizod Prowadzony przez Fallona, ​​Jimmy’ego Kimmela, Stephena Colberta, Johna Olivera i Setha Meyersa, został wydany pięć dni po Rolling Stone’a raport Opublikowano wywiady z 16 obecnymi i byłymi pracownikami, którzy anonimowo twierdzili, że Fallon ma skłonność do nieobliczalnych zachowań, przez co praca nad popularnym serialem jest żałosnym doświadczeniem. Personel opisał Fallon jako osobę mającą „napady złości” i czującą się zastraszana przez producentów. Twierdzili również, że garderoby wykorzystywano jako „pokoje płaczu” i że mieli myśli samobójcze z powodu stresu związanego z pracą w środowisku produkcyjnym.

Ta historia stawia niedawno uruchomiony podcast – stworzony z myślą o bezrobotnych pracownikach każdego programu – w dość nietypowej sytuacji. W przypadku odcinków, które zostaną nagrane po zakończeniu fabuły, wybór dalszego postępowania jest co najmniej dość niezręczny.

Fallon odniosła się już do tych zarzutów podczas… Porozmawiaj z nim na Zoomie Dzisiejszy występ pracowników w zeszłym tygodniu. Fallon, do którego dołączył reżyser serialu Chris Miller, podobno powiedział swoim pracownikom: „To zawstydzające i czuję się tak źle. Przepraszam, jeśli zawstydziłem ciebie, twoją rodzinę i przyjaciół… Czuję się tak źle, że nawet nie mogę tego powiedzieć ciebie.” Powiedział też, że nigdy nie miał zamiaru „tworzyć takiej atmosfery”. Dzisiejszy występ. „Chcę, żeby ten program był zabawą” – powiedział. „To powinno obejmować wszystko.”

Fallon przejął kontrolę Dzisiejszy występ Od Jaya Leno w 2014 r., po pięciu latach prowadzenia programu w NBC późno w nocy. Podczas jego kadencji program miał wielu prezenterów, a żaden nie służył dłużej niż około dwa lata.

READ  Pokaz przerwy Super Bowl w 2022 r.: Poznaj Dr. Dre, Snoop Dogga, Eminema i pozostałych wykonawców tego roku

the Siła Piątego Uderzenia Podcast to 12-odcinkowy projekt na Spotify, w ramach którego pięciu wieczornych gospodarzy łączy siły, aby pomóc zrekompensować pracownikom brak pracy podczas podwójnych strajków SAG-AFTRA i WGA.