29 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

San Marino – Polska 1-7. Mieszkamy na biegunach

Wojciech Schussny-3. W tym meczu mógł podnieść krzyżówkę lub książkę. Kopnął piłkę, ale zrobił to źle.

Tomasz Gutziora-3. Może pomóc Szczęsnemu z krzyżówkami lub wsparciem ataku. Nie jest to jednak wiele z przodu.

Michała Helka-3. Zaczął nerwowo, a potem zasnął. Po przerwie miał niebezpieczne nieporozumienie z Pitkowskim, ale jego pomoc mogła go uratować z pozytywnej strony.

Kamil Pietkowski2. Do przerwy przepuścił podanie i przegrał. Po przerwie Helek był współwinny przyjęcia bramki, kiedy popełnił poważny błąd. Potem jeszcze się mylił iw oczach Paulo Sousy na pewno nie wygrał.

Pochax Tymoteusza +3. Lubi się bawić, ale nie zawsze towarzyszy temu występ. Dbał jednak o swoją pomoc i wykazywał bardzo odważne ruchy.

Jakuba Kominskiego-3. Nowicjusz może dotrzeć do linii lub poruszać się cicho. Zawodnik Lecha Bosny wybrał ostatnie rozwiązanie.

Damien Simaski3. Swój najlepszy występ… zrezygnował z gry w piłkę, dzięki czemu sędzia nie odgwizdał spalonego, Polacy zdobyli czwartą bramkę. Miał wizję.

Carol Linetti-4. Miło było rozbić liczby, gdy strzelił. Czy to wystarczy dla pierwszego zespołu przeciwko Anglii?

Jakub Moder +4. Jak rzadko zdarza się, aby gracz defensywny przebijał przeciwników pionowym podaniem. Tym zagraniem strzelił dla Polaków drugą i trzecią bramkę. Warto dać 22-latkowi szansę.

Karol Swederski-4. Przed nim było dużo ludzi, decyzje podejmował szybko, ale umiejętnie nie było lepiej.

Roberta Lewandowskiego-5. W 45 minut wykonał swoją pracę. Dwa gole i jedna asysta zapewniły mu niezapomniane w każdym meczu.

Asukasza Skorupskiego 3. Zgodził się na cel, chociaż nie miał wiele do powiedzenia. Potem musiał podjąć jeszcze dwie próby.

Sprzedaż Bardosha +2. Strzał nie wybuchł.

Adam Buxa-5. Przez długi czas wydawało się, że nie będzie to fantastyczny występ jak w Albanii, ale ostatecznie skończył z klasycznym hat-trickiem! Wykorzystał to, co miał. Nie pozostawił też wątpliwości, kto będzie rządził w powietrzu.

READ  Polska stara się zwiększyć inwestycje w chipy z Tajwanu, ponieważ spodziewane są znaczne dotacje

Nikola Jałowski-4. Początkowo nie pokazał swoich zwycięstw, ale był bliski wygrania rzutu karnego. Warto zajrzeć. Pomoc to plus.

Presmisław Frankowski. Graj przez bardzo krótki czas, aby go rozwiązać.