23 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Samsung wreszcie przełamał milczenie na temat losów Galaxy AI po 2025 roku

Samsung wreszcie przełamał milczenie na temat losów Galaxy AI po 2025 roku

lira turecka; dr

  • Szef działu mobilnego Samsunga, TM Roh, mówił o finansowej przyszłości urządzenia Galaxy AI.
  • W przyszłości firma może zaoferować bardziej zaawansowane funkcje AI płatnym subskrybentom.
  • Roh powiedział też, że Galaxy AI do końca tego roku osiągnie 100 milionów urządzeń.

Szef mobilny Samsunga, TM Roh, przerwał milczenie na temat planów firmy dotyczących Galaxy AI, gdy ta przestanie być bezpłatna w 2025 roku.

Roh potwierdził Komunikacja informatyczna Co już wiedzieliśmy o Galaxy AI, gdy kilka tygodni temu wypuszczono na rynek serię Galaxy S24. Powiedział, że pomimo ogromnych środków zainwestowanych w rozwój Galaxy AI, jego funkcje pozostaną bezpłatne dla klientów do 2025 roku. Wszyscy zastanawiają się, co stanie się z Galaxy AI po 2025 roku, kiedy przestanie być bezpłatne. Jak się okazuje, Samsung też tego nie wie.

Roh powiedział publikacji, że firma nie podjęła żadnych decyzji co do przyszłości finansowej Galaxy AI po 2025 roku. Zasugerował jednak plany udostępnienia w przyszłości wydajniejszych funkcji AI płatnym subskrybentom.

„Według naszych analiz potrzeby związane z mobilną sztuczną inteligencją są różne. Dlatego znajdą się konsumenci, którzy będą zadowoleni z bezpłatnego korzystania z możliwości sztucznej inteligencji. Mogą jednak pojawić się też klienci, którzy będą chcieli potężniejszych możliwości sztucznej inteligencji i nawet za to zapłacą. Zatem” – powiedział Roh – „W przyszłym procesie decyzyjnym weźmiemy pod uwagę wszystkie te czynniki”.

Firma ma ponad rok na podjęcie decyzji, więc z pewnością usłyszymy aktualizację, gdy tylko będzie miała coś do przekazania. Ciało robota Wcześniej kontaktował się z Samsungiem w sprawie przyszłości Galaxy AI, ale nie otrzymał żadnej odpowiedzi od marki.

Samsung potwierdził już, że Asystent AI będzie dostępny w szeregu starszych flagowców Galaxy, w tym w serii Galaxy S23, Galaxy S23 FE, Galaxy Z Fold 5 i Flip 5 oraz w serii Galaxy Tab S9 w pierwszej połowie 2017 roku. 2024. Domyślamy się także, że Galaxy Z Fold. Nadchodzące Flip 6 i Flip 6 będą zawierać funkcje Galaxy AI. Wszystkie te urządzenia razem mogą pomóc Samsungowi osiągnąć cel, jakim jest 100 milionów premier Galaxy AI.