3 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Gracze Pokemonów ujawniają najzabawniejsze imiona, jakie nadali swoim rywalom

Gracze Pokemonów ujawniają najzabawniejsze imiona, jakie nadali swoim rywalom

Fani Pokemonów ujawniają zabawne imiona, jakie nadali swoim rywalom, gdy gry pozwalają graczom zmieniać ich nazwy.

Jednym z powtarzających się elementów w serii Pokémon jest rywalizujący trener Pokémonów, który rywalizuje z tobą przez całą grę. Mogą to być przyjazne postacie, jak Nemona z Pokemon Scarlet & Violet, lub kompletne palanty, jak Blue z Pokemon Red & Blue.

W wielu przypadkach Rywal jest najbardziej rozpoznawalną postacią w grze, walczącą z graczem w bitwie przez całą historię, a czasami walczącą u jego boku przeciwko wspólnemu wrogowi. Pod koniec gry przeciwnik jest zwykle jednym z jego najsilniejszych przeciwników.

Artykuł kontynuowany po reklamie

We wczesnych grach Pokémon gracze mogli zmieniać nazwy swoich rywali, choć z biegiem czasu stało się to mniej powszechne, chociaż Pokémon nie przyjął jeszcze aktorstwa głosowego.

Firma Pokemon

Gracze Pokemonów ujawniają śmieszne imiona, jakie nadali swoim rywalom w starych grach

Użytkownik włączony Reddit o Pokemonach Założył wątek, w którym prosił graczy o imiona swoich rywali w grach retro. Doprowadziło to do kilku zabawnych rezultatów, w których kilku graczy zmieniło nazwę swojego rywala w sposób, który kpił z nich przez całą historię.

Zarejestruj się w Dexerto za darmo i zyskaj:

Mniej reklam|Tryb ciemny|Gry, telewizja, filmy i programy technologiczne

„Newman” – napisał jeden z fanów Seinfelda, a inny powiedział: „Wyraźnie pamiętam, jak w drugim pokoleniu traktowałem rywala poważnie i nazywałem go „???”. Kiedy dowiedziałem się, że miał być tym, czego chciałeś, nadal dzwoniłem mu „Scumbag”. W późniejszych etapach gry.

„Pamiętam, że jako dziecko nie znałam zbyt wielu wulgarnych słów, więc zadzwoniłam do mojej rywalki Hot Mama i z jakiegoś powodu odebrałam to jako obrazę” – napisała kolejna użytkowniczka.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Wiele osób używało również nieodpowiednich lub nieprzyzwoitych słów jako nazw swoich przeciwników, ale tych słów nie było w późniejszych grach, ponieważ twórcy wprowadzili filtr słów, który uniemożliwiał używanie niektórych terminów jako nazw.

Podobnie jak nadanie imienia Pokémonowi w wyścigu Nuzlocke, nadanie rywalowi czegoś zabawnego jest sposobem na zapewnienie, że nigdy tego nie zapomnisz. Jasne, wiele z tych imion jest niedojrzałych, ale są zabawne i pomagają ożywić postacie, które mogą być nudne.

Artykuł kontynuowany po reklamie