22 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Samsung Galaxy S24 Ultra może mieć dużą przewagę nad iPhonem 15 Pro Max – poznaj Galaxy AI

Samsung Galaxy S24 Ultra może mieć dużą przewagę nad iPhonem 15 Pro Max – poznaj Galaxy AI

iPhone 15 Pro Max jest tak dobry, że odzyskał pierwsze miejsce od Samsunga na naszej liście najlepszych telefonów. Naszym poprzednim najlepszym wyborem był Galaxy S23 Ultra, który pozostaje świetnym telefonem. Ale flagowiec Apple’a oferował nieco lepszą jakość aparatu, większą wydajność i dłuższy czas pracy na baterii w porównaniu z iPhonem 15 Pro Max i Galaxy S23 Ultra.

Teraz kolej na Samsunga, aby spróbować odzyskać płaszcz z Galaxy S24 Ultra, a jego awans na szczyt może nie mieć nic wspólnego ze specyfikacją. Tak, Samsung powinien nadal oferować najdłuższy zoom ze wszystkich telefonów z aparatem i swój wyjątkowy rysik S Pen. Ale jego prawdziwą przewagę nad iPhonem może przynieść postęp AI.

Samsung właśnie ogłosił, że nadchodzi nowa era „Galaxy AI”. Nowy wpis na blogui daje nam wgląd w to, co prawdopodobnie pojawi się w serii Galaxy S24. Samsung ujawnia, że ​​mobilna sztuczna inteligencja będzie obsługiwana zarówno przez sztuczną inteligencję na urządzeniu, jak i sztuczną inteligencję opartą na chmurze, dzięki współpracy z „liderami branży o podobnych poglądach”. Może to oznaczać współpracę z OpenAI lub Google.

A dzięki nadchodzącej funkcji AI Translate Call, Galaxy S24 Ultra sprawi, że dzwonienie do osoby mówiącej w innym języku będzie tak proste, jak włączenie napisów kodowanych. (Zdjęcie: Samsung)

Na przykład Samsung twierdzi, że AI Translate Call zapewni użytkownikom osobistego tłumacza, dzięki czemu tłumaczenia głosowe i tekstowe będą pojawiać się w czasie rzeczywistym, gdy będą mówić. To bardzo fajne, ale nie wiem, jak często ludzie łączą się z innymi, którzy mówią innym językiem.