24 lipca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Apple wypuszcza pilną aktualizację dla iPhone’a – jak i dlaczego ją zainstalować

Apple wypuszcza pilną aktualizację dla iPhone’a – jak i dlaczego ją zainstalować

Styl życia

Nowy tytanowy iPhone może nie być tak wytrzymały, jak się wydaje.

Firma Apple wydała niedawno ważną aktualizację dla iPhone’a 15s – najnowszego smartfona technologicznego giganta – po raportach o błędach związanych z płatnościami wirtualnymi i zastosowaniami samochodowymi.

W szczególności kilku właścicieli BMW stwierdziło, że funkcje komunikacji bliskiego zasięgu (NFC), takie jak Apple Pay, działały nieprawidłowo, gdy ich iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro lub iPhone 15 Pro Max ładowały się bezprzewodowo w samochodzie. Edge zgłosił.

Wirtualne klucze niemieckiej marki samochodów — które Potwierdź problem W zeszłym miesiącu – również się nie udało. Inne raporty mówią Właściciele Toyoty Supry Oni również zostali dotknięci.

Rozwiązanie Apple Jest to aktualizacja 17.1.1, która „zawiera poprawki błędów” dotyczące problemów z ładowaniem bezprzewodowym w niektórych samochodach oraz błędu z ekranem blokady ikony pogody.

Użytkownicy zgłaszali problemy z iPhonem 15, iPhonem 15 Plus, iPhonem 15 Pro i iPhonem 15 Pro Max.
Obrazy Getty’ego

Instalacja poprawki jest dość prosta – użytkownicy mogą po prostu przejść do swoich ustawień i znaleźć zakładkę Aktualizacja oprogramowania, gdy ich telefon jest podłączony do źródła zasilania i Wi-Fi.

Można także włączyć automatyczne aktualizacje.

Poprawki błędów w produktach Apple stały się tak krytyczne, że firma opóźnia opracowanie nowych aktualizacji oprogramowania na przyszły rok, aby naprawić błędy w kodzie na istniejących urządzeniach. Według Bloomberga.

„The Post” zwrócił się do Apple z prośbą o komentarz.

Tytanowe iPhone’y 15 Pro i Pro Max również zostały skrytykowane za to, że podczas użytkowania nagrzewają się nieprzyjemnie. Na forum Apple Jeden z klientów powiedział Ich urządzenia były „zbyt gorące, aby je utrzymać”.

Analityk Apple Ming-Chi Kuo przestrzec Zjawisko to najprawdopodobniej ma związek z „kompromisami” konstrukcyjnymi mającymi na celu zmniejszenie wagi telefonu.

READ  Data premiery Starfield to nadal pierwsza połowa 2023 roku, pomimo widocznej nieobecności w ofercie Xboksa.

„Głównym powodem są najprawdopodobniej kompromisy w projekcie systemu termicznego mające na celu zmniejszenie masy, takie jak zmniejszenie obszaru odprowadzania ciepła i zastosowanie tytanowej ramy, co negatywnie wpływa na wydajność cieplną” – napisał Kuo we wrześniu na Medium.

„Jeśli Apple nie rozwiąże odpowiednio tego problemu, może to negatywnie wpłynąć na dostawy w całym cyklu życia produktu z serii iPhone 15 Pro”.

Apple obwinia za problem błędy oprogramowania i aplikacji, a nie tytanową ramę.


Załaduj więcej…
https://nypost.com/2023/11/09/lifestyle/apple-issues-urgent-iphone-update-how-and-why-to-install-it/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj adres URL udostępniania