24 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Samsara zdobywa polski certyfikat najlepszego miejsca pracy

Samsara zdobywa polski certyfikat najlepszego miejsca pracy

(Grafika: Business Wire)

Warszawa, Polska, 07 marca 2024 r–(Przewód biznesowy)–Firma Samsara. (NYSE: IOT), pionier Connected Operations™ Cloud, jest uznawany za świetne miejsce do pracy® Polska, światowy autorytet w dziedzinie kultury miejsca pracy, pomaga firmom tworzyć wyjątkowe, wydajne miejsca pracy, w których pracownicy czują się cenieni i ufani.

Ta pochwała jest zgodna z najnowszymi listami samsary Najlepsze miejsce pracy™ w Wielkiej Brytanii dla kobiet I Najlepsze miejsce pracy™ w Wielkiej Brytanii w dziedzinie technologiiPodkreśla ciągłe zaangażowanie firmy w tworzenie globalnej, włączającej, sprawiedliwej i wzmacniającej kultury.

Uznanie Samsary za jedno z najlepszych miejsc pracy w Polsce wynika z informacji zwrotnych od jej pracowników i podkreśla pozytywne podejście firmy do integracji, pracy zespołowej i równowagi między życiem zawodowym a prywatnym. Dzieje się tak, ponieważ 96% polskich pracowników stwierdziło, że byli traktowani sprawiedliwie, niezależnie od wieku, płci, pochodzenia etnicznego czy orientacji seksualnej, jak wynika z badania opinii pracowników GPTW. 96% uważa, że ​​kierownictwo jest przystępne i łatwo się z nim rozmawia, a 93% twierdzi, że po dołączeniu do firmy poczuli się mile widziani.

Najszybciej rozwijający się zespół w Polsce Składa się z inżynierów i menedżerów inżynieryjnych – pracujących zdalnie z otwartego w 2022 roku biura w Warszawie lub z lokalizacji w całej Polsce. Zespół inżynierów koncentruje się na opracowywaniu rozwiązań telematycznych dla floty Samsary w zakresie zgodności, konserwacji, wyznaczania tras, pojazdów elektrycznych i bezpieczeństwa floty.

„Jako organizacja jesteśmy doskonałym miejscem dla talentów z całego świata, a to uznanie w Polsce jest dowodem na to, że tworzymy środowisko, w którym samsarajczycy czują się cenieni, inspirowani i wzmocnieni” – powiedział Jesper Held. , dyrektor ds. kadr na region EMEA w firmie Samsara. „Nasi klienci potrzebują dzisiejszych i przyszłych wysoko wykwalifikowanych inżynierów, aby napędzać innowacje. Polska ma niesamowity anglojęzyczny talent techniczny, wspierany przez światowej klasy system uniwersytetów, dlatego nie możemy się doczekać rozwoju naszych talentów inżynieryjnych w regionie, aby przyspieszyć nasza innowacja produktowa.”

READ  Podczas gdy na Ukrainie piętrzą się niesprzedane zboża i szaleje wojna, polski rolnik stoi przed niepewną przyszłością.

Samsara stara się zapewnić każdemu pracownikowi wyjątkowe doświadczenia, oferując integracyjne świadczenia mające na celu wsparcie ludzi zarówno osobiście, jak i zawodowo. Dzięki ciągłemu przekazywaniu informacji zwrotnych od pracowników Samsara słucha i rozwija swoją ofertę, aby lepiej odzwierciedlała potrzeby rosnącej siły roboczej.

„Certyfikat Great Place to Work to bardzo pożądane osiągnięcie, które wymaga konsekwentnego i celowego zaangażowania w ogólne doświadczenie pracowników” – powiedziała Sarah Lewis-Gulin, wiceprezes ds. globalnej akredytacji w Great Place to Work. Podkreśla, że ​​certyfikacja to jedyne oficjalne uznanie, które wynika z otrzymywanych w czasie rzeczywistym informacji zwrotnych od pracowników na temat kultury firmy. „Udane zdobycie tego wyróżnienia jasno pokazuje, że Samsaram wyróżnia się jako jedna z najlepszych firm, w których warto pracować, zapewniając swoim pracownikom doskonałe środowisko pracy”.

Według Badania to najlepsze miejsce do pracyosoby poszukujące pracy mają 4,5 razy większe szanse na znalezienie świetnego pracodawcy w certyfikowanym wspaniałym miejscu pracy. Ponadto prawdopodobieństwo powrotu do pracy w certyfikowanych miejscach pracy jest o 93% większe i dwukrotnie większe jest prawdopodobieństwo otrzymania godziwego wynagrodzenia, godziwego udziału w zyskach firmy i godziwych możliwości awansu.

Aby uzyskać więcej informacji na temat kultury Samsary i otwartych możliwości kariery, odwiedź stronę Tutaj.

O samsarze

Samsara jest pionierem Connected Operations™ Cloud, platformy, która pomaga organizacjom, które opierają się na operacjach fizycznych, wykorzystywać dane Internetu rzeczy (IoT) do generowania przydatnych wniosków i ulepszania swoich działań. Mając dziesiątki tysięcy klientów w Ameryce Północnej i Europie, Samsara jest dumnym partnerem technologicznym ludzi, którzy napędzają naszą globalną gospodarkę, w tym budownictwo, transport i magazynowanie, usługi terenowe, produkcję, handel detaliczny, logistykę i wiodące firmy na świecie. Sektor publiczny. Misją firmy jest zwiększanie bezpieczeństwa, efektywności i zrównoważonego rozwoju operacji napędzających światową gospodarkę.

READ  Polska mówi, że pomoc naftowa dla Niemiec zależy od zakończenia rosyjskiej suwerenności

Samsara jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Samsara Inc. Wszystkie inne nazwy marek, nazwy produktów lub znaki towarowe należą do ich odpowiednich właścicieli.

Certyfikat Najlepszego Miejsca Pracy™

Certyfikat Best Place to Work® to najbardziej definitywna akredytacja „wybranego pracownika”, jaką firmy starają się uzyskać. Jest to jedyne wyróżnienie oparte na tym, co pracownicy zgłaszają na temat swoich doświadczeń w miejscu pracy, a konkretnie na tym, jak konsekwentnie cieszą się miejscem pracy cieszącym się dużym zaufaniem. Certyfikat Best in the Workplace jest uznawany przez pracowników i pracodawców na całym świecie i stanowi globalny punkt odniesienia w identyfikowaniu i uznawaniu najlepszego doświadczenia pracowników. Co roku ponad 10 000 firm w 60 krajach ubiega się o certyfikację Best Place to Work.

O najlepszym miejscu pracy®

Jako światowy autorytet w dziedzinie kultury miejsca pracy, Great Place to Work® wnosi 30 lat przełomowych badań i danych, dzięki którym każde miejsce staje się lepszym miejscem pracy dla wszystkich. Ich autorska platforma i model For Every™ umożliwia firmom ocenę doświadczenia każdego pracownika, Wzorowe Miejsca Pracy Certyfikowane Najlepsze Miejsca Pracy

Dowiedz się więcej na Greatplacetowork.com I podążaj za najlepszym miejscem pracy LinkedIn, Świergot, Facebook I Instagrama.

Zobacz oryginalną wersję na stronie businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20240307872938/en/

Łączność

Samsara
Caitlin Smith, starszy menedżer ds. komunikacji
[email protected]