3 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Sabotaż twórcy Sea Of Stars zastępuje NPC „The Completionist”.

Sabotaż twórcy Sea Of Stars zastępuje NPC „The Completionist”.

Dyrektor Sabotage Studio, Thierry Boulanger, ogłosił za pośrednictwem Discord, że firma usunie twórcę treści i osobowość internetową Jirarda „The Completionist” khil z niezależnej gry RPG Sea of ​​Stars.

Sea of ​​Stars pojawiło się na Switchu na początku tego roku w sierpniu i zawierało zwiastun, w którym Khalil pojawił się jako NPC znany jako „Jirard Konstrukcjonista”, z którym główni bohaterowie tej historii mogli wchodzić w interakcję. Następuje ta decyzja Khalil oskarżony o „oszustwo na rzecz organizacji charytatywnej” W zeszłym miesiącu.

Oto oficjalna wiadomość Za pośrednictwem fanów RPG:

Thierry Boulanger: Mała łatka zostanie udostępniona na platformie Steam i wkrótce wysłana na konsole, aby zastąpić NPC stworzonego w Mirth.

Podjęliśmy tę decyzję po dokładnym monitorowaniu wydarzeń z ostatnich kilku tygodni i choć nie do nas należy osądzanie, za priorytet stawiamy sobie utrzymanie pozytywnej i optymistycznej przestrzeni, która odzwierciedla ducha naszych zamierzeń, czy to kreatywnych. albo coś innego.

Jak zawsze doceniamy Wasze wsparcie i ufamy, że uszanujecie naszą decyzję, zachowując jednocześnie ton rozmowy zgodny z sednem tego, co sprawia, że ​​nasze gry i społeczność są tym, czym są. Dziękuję.

Jak wspomnieliśmy, nadchodzi „mała łatka”, która zastąpi konstruktora w Mirth i „wkrótce” trafi ona na konsole.