3 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Justin Wong publikuje swoją listę najlepszych gier walki wszechczasów

Justin Wong publikuje swoją listę najlepszych gier walki wszechczasów


Stan na koniec 2023 r
W całej społeczności bijatyk jest bardzo niewiele osób, jeśli w ogóle, które mogą odnieść sukces w tak wielu grach/franczyzach, które Justina Wonga Tak było przez ostatnie dwie dekady.

Wielotytułowy mistrz przygotował i opublikował swoją nową listę poziomów, na której znajdują się jego zdaniem najlepsze bijatyki, jakie kiedykolwiek wydano na koniec 2023 roku.

Zamiast zaczynać od oczekiwanych typów z wpisów Capcom, Justin wraca do niektórych klasyków Namco, umieszczając Soul Calibur 2 i oryginalny Tekken Tag Tournament na szczycie listy, z którą większość z nas prawdopodobnie nie będzie miała problemu.


Gry Marvel vs. Capcom oczywiście również zajmują wysokie miejsca w przypadku Wonga, ale jego najwyższą oceną w Street Fighter są oczywiście Street Fighter 3 Third Strike i Ultra Street Fighter 4.


Vanilla Street Fighter 5 ląduje na śmietniku, Champion Edition jest nieco wyżej, a Street Fighter 6 to ostatnia edycja, która znalazła się w rankingu – więc będziecie musieli zobaczyć, gdzie ją umieścili.


Niektóre z jego innych typów mogą wywołać dyskusję wśród niektórych fanów, na przykład Guilty Gear Strive, oryginalny Street Fighter 2, oryginalny Tekken, King of Fighters ’94, gry Injustice, Mortal Kombat 11 i pierwszy Killer Instinct, chociaż inni powinni. Prawdopodobnie pojawi się coś na wzór Street Fighter 1 i SVC Chaos.


Zrobiliśmy coś podobnego kilka lat temu, więc możesz wrócić i rzucić okiem na listę poziomów gier walki dla personelu EventHubs z 2000 roku również tutaj.


Jest wiele tytułów do sprawdzenia, więc możesz zapoznać się z pełną listą poziomów Justina Wonga poniżej, a także jego filmem objaśniającym wiele wybranych przez niego tytułów.

READ  iOS 17: Co nowego na ekranie blokady

Obraz listy poziomów najlepszych gier walki Justina Wonga nr 1

Kliknij obrazy, aby wyświetlić większe wersje