29 stycznia, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Denver Broncos zwalnia trenera pierwszego roku Nathaniela Hacketta po starcie 4-11 | Denver Broncos

the Denver Broncos Zwolnił głównego trenera pierwszego roku, Nathaniela Hacketta, na dwa mecze do końca sezonu.

Właściciel i dyrektor generalny Greg Benner powiedział, że poprowadzi poszukiwania nowego trenera z pomocą GM George’a Buttona, który wyraził zaufanie w poniedziałek podczas swojego ogłoszenia. Zwolnienie Hacketta.

Zwolnienie Hacketta z dwoma meczami do końca przegranego sezonu pozwala Pennerowi natychmiast rozpocząć poszukiwania następcy.

Broncos zaplanowali konferencję prasową na wtorek, na której mają wyznaczyć swojego tymczasowego głównego trenera na mecze w Kansas City w następny weekend i u siebie przeciwko Chargers w 18. tygodniu.

Kolekcja Waltona Pennera Broncos kupił za 4,65 miliarda dolarów Latem ubiegłego roku ustanowiono rekord świata w profesjonalnej franczyzie sportowej.

W niedzielę Broncos (4-11) zostali zdmuchnięci przez Los Angeles Rams 51-14, którzy byli równie prześladowani, gdy Russell Wilson rzucił trzy przechwyty i został zwolniony sześć razy. W meczu rozegrała się boczna bójka między rezerwowym QB Brettem Rypienem i strażnikiem Daltonem Risnerem, a po meczu Randy Gregory uderzył pięścią w gracza Rams.

W poniedziałkowym oświadczeniu Penner podziękował Hackettowi za jego poświęcenie, ale powiedział, że „po szeroko zakrojonych rozmowach z George’em i naszą grupą właścicieli ustaliliśmy, że nowy kierunek będzie ostatecznie leżał w najlepszym interesie Broncos. Ta zmiana została już dokonana szacunku dla wszystkich zaangażowanych i pozwala nam natychmiast rozpocząć poszukiwania.” O nowym trenerze.

„Idąc dalej, dokładnie ocenimy każdy aspekt naszej działalności piłkarskiej i wprowadzimy wszelkie niezbędne zmiany, aby przywrócić zwycięską tradycję tej franczyzy” – powiedział Penner.

Hackett zastąpił Vica Fangio w styczniu, ale nie był w stanie zbudować ataku odpowiedniego dla Wilsona, który niedawno skończył 34 lata.

Hackett jest trzeci NFL Zwolnienie głównego trenera w sezonie 2022. Carolina Panthers zastąpiła Matta Rolle’a swoim tymczasowym głównym trenerem, Steve’em Wilkesem, a Indianapolis Colts zwolnili Franka Reicha, zastępując go debiutantem Jeffem w sobotę.

Wielu fanów uważało, że Broncos zatrudnili Hacketta z dala od Green Bay Packers, gdzie był koordynatorem ofensywy, aby pomógł im wylądować rozgrywającego Aarona Rodgersa. Ale Rodgers zdecydował się zamiast tego powtórzyć grę z Packers i Broncos, a Wilson, który był postrzegany jako wciąż u szczytu kariery, został zastąpiony.

Jednak Wilson miał okropny pierwszy sezon w Denver po tym, jak Broncos wysłali cztery wybitne typy draftu i trzech graczy do dziewięciokrotnego Pro Bowler Seattle. Wilson ma 12 podań przyłożenia z dziewięcioma przechwytami i 49 workami w 13 startach i nie był w stanie wyrwać się z trwającego cały sezon funku.

Ma bilans 3-10 jako starter Denver i opuścił mecze z powodu kontuzji ścięgna podkolanowego i wstrząsu mózgu.

Rutynowo ignorował otwarte odbiorniki na dolnej linii, aby próbować głębokich rzutów i wykazał wyraźny spadek zdolności do ucieczki przed gorączką podań w tym sezonie.

Broncos przegapili play-offy siedem sezonów z rzędu i przedłużyli passę porażek do sześciu sezonów.

W niedzielę spróbują serii 14 porażek z Kansas City Chiefs i pokonają Patricka Mahomesa po raz pierwszy od 11 prób.

READ  Dżety dodają DJ Redowi kąta pleców