24 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Rob Gronkowski zapowiada odejście z NFL

Rob Gronkowski zapowiada odejście z NFL

NowaMożesz teraz słuchać artykułów Fox News!

Rob Gronkowski ogłosił, że odchodzi z NFL po błyskotliwej karierze w Tampa Bay Buccaneers i New England Patriots.

Gronkowski powiedział dziennikarzowi sportowemu Jordanowi Schultzowi wiadomość i ogłosił na Instagramie, że odchodzi.

„Na studiach zostałem poproszony o napisanie o wymarzonej pracy, którą chciałem realizować i gdzie będzie to miejsce. Za każdym razem, gdy musiałem pisać o mojej przyszłości, bez względu na wszystko, wybierałem zostanie zawodowym piłkarzem. Więc mimo to musieliśmy wybrać lokalizację” – napisał Gronkowski na Instagramie.

„Napisałem więc, że chcę zagrać w Tampa dla Tampa Bay Buccaneers, z wielu powodów, słoneczna pogoda była numerem 1. Zupełnie o tym zapomniałem, aż dwa lata temu miałem okazję dołączyć do Tampa Bay Buccaneers. I powiem wam, podróż w Tampie trwa W ciągu ostatnich dwóch lat zepsułem to, co napisałem na studiach, wielki czas. I za to chcę podziękować całej Organizacji Piratów Pierwszej Klasy za tak wspaniałą podróż, ufając żebym wrócił do gry i pomógł zbudować drużynę mistrzowską.

„Teraz wrócę do domu starców, odejdę z futbolu z podniesioną głową, wiedząc, że daję z siebie wszystko, dobre lub złe, za każdym razem, gdy wychodziłem na boisko. Przyjaźnie i relacje, które nawiązałem, będą trwać wiecznie , i cenię każdego z moich kolegów z drużyny i trenerów za dawanie im wszystkiego, co mają. Od przejścia na emeryturę, z powrotem do piłki nożnej i wygrania kolejnego turnieju, a teraz z powrotem do relaksu, dziękuję wszystkim. Fani piratów, drużyna Krewe, bez was żaden jest to możliwe, wszyscy przynieśliście to w każdej grze. Dziękuję za wszystko, co robicie. Pozdrowienia dla następnego kroku, być może żeglowania po morzach.

To przełomowa historia. Sprawdź ponownie dostępność aktualizacji.