24 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Bradley Beal, Bobby Portes, Nicholas Batum, Lakers, Nets

Bradley Beal, Bobby Portes, Nicholas Batum, Lakers, Nets

Jeden z najlepszych wolnych agentów na rynku podjął decyzję o wyborze opcji gracza.

Poniżej znajdują się najnowsze informacje zebrane przez HoopsHype dla niektórych z najgorętszych nazwisk na rynku bezpłatnych dealerów, w tym Bradley Belloraz wybitne perspektywy w tegorocznej kategorii Draft, takie jak Jake LaRavia.

Bradley Bell

Brad Mills – USA TODAY Sports

Czarodzieje Gwiazda Waszyngtonu Bradley Bell odrzuci go 36,4 miliona dolarów opcji gracza na sezon 2022-23 i wejście do nieograniczonej bezpłatnej agencji tego lata, powiedział HoopsHype źródło ligowe.

Beal może podpisać pięcioletnią umowę o wartości 248 milionów dolarów z czarodziejami w Free Agency, jako ekspert HoopsHype ds. wynagrodzeń Yossi Gulzan określone w a ostatnia historia Decyduje o wszystkich decyzjach dotyczących wyboru gracza i drużyny.

Trzykrotny All-Star zajmuje obecnie 4. miejsce w klasyfikacji generalnej HoopsHype Darmowe oceny proxy.

Bobby Portez

Kamil Krzaczyński-USA Sports Today

Po zabraniu byłego przeciwnika do ponownego podpisania kontraktu z Milwaukee Bucks, wielu z całej ligi niecierpliwie tego oczekuje Bobby Portez Rozdać 4,6 miliona dolarów Wybór gracza W sezonie 2022-23 wejdź do nieograniczonej bezpłatnej agencji.

Portis jest jednym z najlepszych wolnych agentów na rynku tego lata, mając średnie rekordy w karierze (14,6) i zbiórki (9,1) na mecz. Zajmuje 12. miejsce w naszym wolnym agencie HoopsHype Kategorie A tego lata powinieneś dostać ogromną podwyżkę.

Mikołaj Batum

Nicholas Batum, Los Angeles Clippers David Richard USA Today Sports

Mikołaj Batum zejdzie 3,3 miliona dolarów z opcją gracza na ESPN Adrian Wojnarowski. Z każdej publicznej wzmianki z Batum byłoby zaskakujące, gdyby Clippers odeszli, gdy LA Times pokonał pisarza Andrzej Griff spiczasty.

Clippers mogą zaoferować mu wyższą roczną stawkę dzięki prawom wczesnych ptaków. Rywalscy menedżerowie NBA, którzy rozmawiali z HoopsHype, uważają, że Batum może uzyskać średnią roczną pensję w wysokości 10 milionów dolarów.

Los Angeles Lakers

Troy Taormina – USA DZIŚ Sport

Prognozy dotyczące NBA to praktyka Los Angeles Lakers wynosząca 2,35 miliona dolarów Opcja drużynowa prosto Stanley Johnson. Nowy trener Lakers Darvina Hamma Publicznie podkreślił znaczenie roli, jaką odgrywają gracze tacy jak Johnson. Johnson osiągnął najwyższy w karierze 46,6 procent z Lakers.

Źródła League poinformowały HoopsHype, że Lakers pytali o zakup drugiej rundy wyboru w tegorocznym drafcie. Zespół pracował nad kilkoma oczekiwanymi typami w drugiej rundzie, aby przygotować się na taki scenariusz.

Sieci Brooklyńskie

Alonzo Adams – USA DZIŚ Sport

Podczas gdy otaczają Cię najnowsze zamieszanie Keri Irving długoterminowa przyszłość Dzięki Nets wielu rotujących graczy przejęło rynek handlowy.

Sieci otrzymały połączenia na swingman Joe Harris i ochranianie Cam Thomas kilku drużyn w całej lidze mierzy zainteresowanie Brooklynu przeniesieniem któregokolwiek z graczy, powiedział HoopsHype źródła ligowe.

Konkurencyjni menedżerowie uważają, że Thomas może być potencjalnym kandydatem w pierwszej rundzie rozmów handlowych, a Joe Harris jest najbardziej realistycznym atutem zespołu, jeśli Brooklyn spróbuje awansować na inne stanowisko. Drużyny rywalizujące uważają, że Harris może być bardziej dostępny niż był od lat, z innymi snajperami Seth Carrey na podstawie umowy 8,5 miliona dolarów Następny sezon.

Jednak wewnętrznie, Nets wierzą, że rozmiar Harrisa może pomóc im na desce w przyszłym sezonie, a odstępy między podłogami im pomogą. Ben Simmons Rozwijaj się wraz z zespołem w okresie przejściowym i twórz tory dla australijskiego napastnika. Możliwy skład Irvinga, Curry’ego, Harrisa, Simmonsa i Kevin Durant Zapewni maksymalną przestrzeń na podłodze dla Simmonsa, aby mógł rosnąć i być koszmarem obronnym.

Pelikany nowoorleańskie

Darren Yamashita – USA DZIŚ Sport

łabędzi strażnik Devont Graham Źródła ligi powiedział HoopsHype.

Graham, który w zeszłym sezonie rozpoczął 63 z 76 meczów, jest winien 36,3 miliona dolarów w ciągu następnych trzech sezonów, ale gwarantowane jest tylko 2,85 miliona dolarów na sezon 2024-25, jak donosi HoopsHype Pelicans. strona wynagrodzenia.

Kawalerowie z Cleveland

David Dermer USA Today Sports

Jak wspomniano w poprzedniej kompilacji HoopsHype fikcyjny projektJednak Cleveland Cavaliers są otwarci na powrót do draftu, jeśli w przyszłości mogą uzyskać dodatkowy wybór w pierwszej rundzie.

Kilka drużyn pytało o czternasty typ Cleveland, w tym Minnesota Timberwolves, Memphis Grizzlies i Milwaukee Bucks, źródła ligowe donosiły HoopsHype.

Milwaukee Bucks

Dawson Powers – USA DZIŚ Sport

Wybór oczekiwanej pierwszej rundy Jake LaRavia Odwiedziła Milwaukee Bucks i dwukrotnie pracowała dla zespołu, podają źródła w lidze HoopsHype.

Oczekuje się, że LaRavia zajmie 26. miejsce w ogólnym rankingu HoopsHype fikcyjny projekt. Dowiedz się, dlaczego dyrektorzy generalni i skauci kochają jego grę, którą wcześniej porównywał do gwiazd, i więcej na naszej stronie Wywiad z HoopsHype.

Możesz śledzić Michaela Scotto (Umieść tweeta) na Twitterze.

READ  Aktualizacja kontuzji Stephena Curry'ego: Oczekuje się, że gwiazda Warriors wypadnie z gry na kilka tygodni z powodu kontuzji barku, donosi raport