24 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Richard Sherman: Były zawodnik Seattle Seahawks został aresztowany pod zarzutem prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu

Richard Sherman: Były zawodnik Seattle Seahawks został aresztowany pod zarzutem prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu

Coopera Neala/Getty Images

Richard Sherman grał w Seattle Seahawks.CNN

dawny Seattle Seahawks Tylny róg Richarda Shermana Został aresztowany w sobotę w hrabstwie King w stanie Waszyngton pod zarzutem prowadzenia pojazdu pod wpływem – potwierdził CNN patrol stanu Waszyngton.

Sherman został zatrzymany przez Patrol Stanu Waszyngton za przekroczenie prędkości 79 mil na godzinę w strefie 60 mil na godzinę około godziny 2 w nocy czasu lokalnego w Bellevue – wynika z dokumentu pierwszego stawienia się, z którego sędzia sądu rejonowego ustalił prawdopodobną przyczynę jazdy pod wpływem.

Na pytanie, czy zgodnie z dokumentem spożył alkohol, Sherman powiedział władzom, że wypił dwie margarity, a także zgodził się poddać dobrowolnemu badaniu.

W dokumencie zauważono również, że oczy Shermana były przekrwione i łzawiące oraz że czuć było „zapach środków odurzających”.

Sherman został aresztowany i osadzony w Zakładzie Karnym hrabstwa King.

W sobotę sędzia Sądu Okręgowego hrabstwa King ustalił prawdopodobną przyczynę jazdy pod wpływem alkoholu i według prokuratury hrabstwa King oczekuje się, że w poniedziałek zorganizuje rozprawę, aby omówić warunki zwolnienia.

Prokuratura hrabstwa King nie była w stanie potwierdzić, czy Sherman zatrudnił prawnika, a CNN próbowała skontaktować się z jego przedstawicielami.

Według prokuratury hrabstwa King nie ustalono wysokości kaucji dla Shermana, ponieważ sąd nie odniósł się do warunków zwolnienia.

READ  Phillies wygrywają mecz 2 NLCS 2023