3 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Reżyser gry Destiny 2 odchodzi po wydaniu ostatecznej skórki

Reżyser gry Destiny 2 odchodzi po wydaniu ostatecznej skórki

Reżyser Destiny 2, Joe Blackburn, ustępuje ze stanowiska po wydaniu The Final Shape, nadchodzącego dodatku, którego premiera zaplanowana jest na czerwiec. Blackburn, który między innymi był głównym projektantem Destiny's Raid, twierdzi, że nadszedł czas, aby „przekazać pochodnię” i wyruszyć w „nową przygodę poza murami Bungie”.

„Jako bardzo zaangażowany Ranger, zanim zacząłem pracować w Bungie, dołączenie do zespołu Destiny 2 było przywilejem na całe życie” – powiedział Blackburn. „Jestem i na zawsze będę fanem Bungie i wierzącym w to, do czego zdolne są zespoły działające w jego murach”.

Blackburn zostanie zastąpiony przez Tysona Greena, weterana gier typu gracz kontra gracz w Halo, który pomógł stworzyć egzotyczną broń w oryginalnej grze Destiny i był „ważną częścią dziedzictwa Bungie od czasów Myth II”.

Odejście Blackburn następuje w trudnym momencie zarówno dla Bungie, jak i Destiny. W październiku Bungie mocno odczuła falę zwolnień, co doprowadziło do powstania atmosfery, którą pracownicy opisali jako „miażdżącą duszę”. Destiny 2 podobnie zmagało się ze zmniejszającą się bazą graczy Różne spory społeczne. Ostateczna forma, która miała ukazać się 27 lutego, została przesunięta na lato.

Mimo to Blackburn wydaje się mieć ogólnie pozytywną opinię wśród fanów. Jest dyrektorem gry co najmniej od 2021 roku i objął to stanowisko po powrocie do Bungie po krótkim pobycie w Riot Games. Ogłoszenie o jego odejściu zostało przyjęte serdecznym pożegnaniem na platformach takich jak Twitter, gdzie fani dziękowali mu za ciężką pracę nad serialem.

READ  Honkai: zwiastun premiery „Podróż międzygwiezdna” Star Rail

Tymczasem Blackburn nie ujawnił swojego kolejnego celu podróży, ale powiedział, że planuje zrobić „dużą przerwę” od mediów społecznościowych. „Mam jeszcze trochę czasu, zanim przejdę z pochodnią, ale chociaż nie mogę się doczekać dużej przerwy od mediów społecznościowych, wiem, że spotkam się ze wszystkimi w Wieży. Wspaniale będzie grać w Destiny ze wszystkimi . Twój.”

Jeśli chodzi o ostateczną formę, zostanie ona opublikowana 4 czerwca.

Kat Bailey jest dyrektorką wiadomości IGN i współgospodarzem Nintendo Voice Chat. Czy masz jakieś rady? Wyślij jej bezpośrednią wiadomość na adres @the_katbot.