5 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Google wkrótce zaoferuje subskrypcję Barda przypominającą ChatGPT Plus

Google wkrótce zaoferuje subskrypcję Barda przypominającą ChatGPT Plus

Edgar Cervantes / Autorytet Androida

lira turecka; dr

  • Google ujawniło plany pobrania opłaty za subskrypcję Bard Advanced.
  • Bard jest obecnie darmowy, ale Bard Advanced będzie działał na potężniejszym modelu AI Gemini Ultra.
  • Będzie w stanie wykonywać bardzo skomplikowane zadania.

Google ma obecnie wysokie przychody z subskrypcji. Alphabet właśnie ogłosił swoje zyski za czwarty kwartał 2023 r., a ogólna liczba subskrypcji przekroczyła 15 miliardów dolarów rocznie. Firma planuje jeszcze bardziej zwiększyć te liczby dzięki nowej subskrypcji premium konwersacyjnej sztucznej inteligencji Bard.

Google ogłosiło Bard Advanced w grudniu. Będzie to najbardziej zaawansowany asystent AI firmy oparty na nowej architekturze Gemini Ultra. Gemini, multimodalna sztuczna inteligencja Google, ma trzy wersje. Ultra jest przeznaczony do bardzo złożonych zadań, a dzięki Bard Advanced użytkownicy będą mieli dostęp do sztucznej inteligencji, która może szybko zrozumieć i reagować na różne typy informacji, w tym tekst, obrazy, dźwięk, wideo i kod.

We wtorek podczas rozmowy telefonicznej dotyczącej wyników za czwarty kwartał Google ogłosił, że Bard Advanced będzie dostępny dla użytkowników w ramach subskrypcji.

„To (Bard) jest teraz obsługiwane przez Gemini Pro, który ma znacznie większe możliwości w zakresie rozumienia, podsumowywania, myślenia, kodowania i planowania. Jest teraz dostępny w ponad 40 językach i ponad 230 krajach na całym świecie. W przyszłości udostępnimy bardziej zaawansowaną wersję abonentom korzystającym z Gemini Ultra.”

Google nie udostępniło żadnych innych szczegółów na temat ceny Bard Advanced ani szczegółów dotyczących daty premiery. Jednak firma wcześniej ujawniła, że ​​wprowadzi na rynek nową sztuczną inteligencję jeszcze w tym roku. Powinno zostać udostępnione wczesnym testerom, zanim nastąpi szersze wdrożenie.