19 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Remake Trilogy dla FF7 nie pojawi się w najbliższym czasie na Xboxie ani Nintendo

Remake Trilogy dla FF7 nie pojawi się w najbliższym czasie na Xboxie ani Nintendo

Wielki, zły Sephiroth z Final Fantasy VII Remake wpatruje się w kamerę, a za nim płonie ogień.

zdjęcie: Square Enix

Mam nadzieję, że nie wstrzymujesz oddechu Remake Final Fantasy VII, Nowe narodzinyi dowolny element trzyczęściowy, który zostanie wywołany w celu uzyskania dostępu do konsoli innej niż PlayStation. Z powodu pecha Sony i Square Enix zgodziły się wyprodukować grę przerobić Trylogia będzie dostępna wyłącznie na PlayStation na zawsze.

W spotkanie z Poczta WaszyngtońskaS&S — Sony i Square — zgodziły się… przerobić Potroić Final Fantasy VII Ekskluzywna konsola, gdy rozpoczyna się tworzenie projektu. Svensson dodał, że koncentracja na treściach stron trzecich „jest w nas zakorzeniona [PlayStation’s] DNA do dziś” i odnosi się do tego, „jak razem pracowaliśmy Odrodzenie Final Fantasy VII„.

Final Fantasy Zawsze była to jedna z głównych filarów serii na konsolach PlayStation. [Square Enix is] „Jest jedną z najlepszych w branży w przekraczaniu wygórowanych oczekiwań swoich fanów i pokazywaniu, co można zrobić ze sprzętem PlayStation” – dodał Svensson.

Producent Yoshinori Kitase powiedział także… Poczta Ta drużyna jest z tyłu Remake Final Fantasy VII I Nowe narodziny Być może musieli zmienić swoją wizję projektu, aby stworzyć wersje na inne konsole.

„król [FF7 Rebirth] „Gdyby mapa świata nie była dostępna na jednej platformie, nie byłaby płynna, a projekt gry prawdopodobnie musiał zostać cofnięty o krok” – powiedział Kitase.

Kotaku O komentarz poprosiliśmy Sony i Square Enix.

Co ciekawe, zainstalował się S&S Remake Final Fantasy VII trylogię na PlayStation jako ekskluzywną konsolę. przerobićktóry ukazał się na PS4 w marcu 2020 roku, Dotarł do komputera W 2021 r. Nowe narodziny Oczekuje się, że zrobi to samo w pewnym momencie w przyszłości, chociaż harmonogram portów PlayStation PC to zazwyczaj rok lub więcej po premierze konsoli. Jeśli jednak mieliście nadzieję kiedyś wypróbować trylogię w ramach Game Pass lub Switch 2, nie stanie się to w najbliższym czasie. Przepraszamy, fani Microsoftu i Nintendo, takie są przerwy.

READ  AMD Phoenix RDNA3 iGPU może być tak szybki, jak najwolniejszy mobilny procesor graficzny GeForce RTX 3060