19 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Raport: Przeprojektowany iPad Pro M3 i iPad Air z większym ekranem mają zostać wprowadzone na rynek w maju

Raport: Przeprojektowany iPad Pro M3 i iPad Air z większym ekranem mają zostać wprowadzone na rynek w maju

Zbliżenie / iPada Pro M2. Zaktualizowana wersja będzie zawierała klasyczne projekty i nowe akcesoria.

jabłko

Jeśli czekałeś na premierę nowych iPadów, przygotuj się na to, że poczekasz trochę dłużej: Mark Gurman z Bloomberga On mówi Przeprojektowane iPady Pro z chipem Apple M3, a także zaktualizowane modele iPadów Air z M2 i opcją większego ekranu powinny teraz pojawić się „na początku maja”. Gurman wcześniej informował, że nowe iPady mogą pojawić się w marcu lub kwietniu, wkrótce po zaktualizowanym MacBooku Air M3.

Gorman zauważa, że ​​„nowe, skomplikowane techniki produkcji” nowych wyświetlaczy iPada „przyczyniły się do opóźnienia” oraz że Apple „pracuje również nad sfinalizowaniem oprogramowania dla tych urządzeń”.

Szczegóły dotyczące wyglądu nowych iPadów nie uległy zmianie. Nowe modele iPada Pro po raz pierwszy zostaną wyposażone w panele wyświetlaczy OLED, a ich projekty zostaną zmienione po raz pierwszy od czasu, gdy iPady Pro z 2018 roku wprowadziły obecny okrągły wygląd z wąskimi ramkami. Nowy iPad Pro będzie także wyposażony w przeprojektowane akcesoria Magic Keyboard i Apple Pencil, choć nie jest jasne, czy te akcesoria zostaną całkowicie przemyślane, czy po prostu dostosują istniejące projekty do współpracy z nowymi tabletami.

Aktualizacja iPada Air będzie bardziej zauważalna. Powinien zachować obecny wygląd, który wygląda bardzo podobnie do odświeżonego iPada Pro z 2018 roku, ale z czujnikiem linii papilarnych TouchID zamontowanym na przycisku zasilania zamiast kamery FaceID w celu uwierzytelnienia. Ale nowe Airy będą wyposażone w chip M2 zamiast obecnego M1, a model 12,9-calowy będzie tańszą opcją z dużym ekranem dla osób, które chcą używać iPada jako głównego komputera, ale tego nie robią. Aby zapłacić dodatkowe dzwonki i gwizdki Pro.

Niektóre plotki Masz sugestię iPad Pro może mieć wyższą cenę w porównaniu z modelem obecnej generacji, chociaż źródła tych plotek nie są zgodne co do wielkości skoku. Gorman w swoich raportach nie wspomniał o planach cenowych Apple'a.

READ  Byli pracownicy Apple, nowego startupu, chcą przenieść sztuczną inteligencję na komputery stacjonarne

Nie ma też informacji o pozostałych tabletach w ofercie Apple, a wszystkie mają co najmniej rok lub dwa lata. iPad mini szóstej generacji i iPad dziewiątej generacji za 329 dolarów zostały ostatnio zaktualizowane we wrześniu 2021 r., a iPad 10. generacji został wypuszczony na rynek w październiku 2022 r.

Zawsze miło jest kupić nowy sprzęt, ale wciąż pozostaje wrażenie, że moc chipów Apple z serii M została nieco zmarnowana na tabletach Apple. Stosunkowo ograniczony model wielozadaniowości iPada, ograniczenia oprogramowania innych firm i ogólny brak wysokiej klasy aplikacji wymagających dużej wydajności w sklepie Apple App Store oznaczają, że wydajność nie stanowi tak naprawdę problemu w przypadku iPadów obecnej generacji; Nie ma obecnie niczego, co iPad mógłby zrobić, czego nie poradziłby sobie M1 z dodatkową przestrzenią. Apple ogłosi nowe wersje systemu operacyjnego podczas przemówienia na konferencji Worldwide Developers Conference 10 czerwca; iPadOS prawdopodobnie otrzyma kilka nowych funkcji, które w pełni wykorzystają moc nowszych układów Apple.